Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2019, 21:14

Liga Odkrywców powróci w dodatku Hearthstone Wybawcy Uldum

Studio Blizzard Entertainment ujawniło Wybawców Uldum, kolejne rozszerzenie do Hearthstone. W dodatku powróci Liga Odkrywców, a wraz z nią otrzymamy 135 kart, następną przygodę oraz garść nowych mechanik.

Liga Odkrywców ponownie zmierzy się nikczemnym Rafaamem i jego sprzymierzeńcami. - Liga Odkrywców powróci w dodatku Hearthstone Wybawcy Uldum - wiadomość - 2019-07-01
Liga Odkrywców ponownie zmierzy się nikczemnym Rafaamem i jego sprzymierzeńcami.

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało szesnaste rozszerzenie do Hearthstone o podtytule Wybawcy Uldum. Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dodatek kontynuuje historię rozpoczętą w Wyjściu z cienia, w której to czarne charaktery pokroju Doktora Huka czy Złagaty zawiązały Ligę Z.Ł.A. Ich przybycie do tytułowego Uldum przybliża nadciągającą zagładę do pustynnej krainy. Na szczęście na drodze złoczyńców stanie powracająca Liga Odkrywców, która w przerwie od poszukiwania skarbów nie zawaha się pokazać niegodziwcom, gdzie raki zimują.

O misjach fabularnych zdradzono niewiele, na szczęście tego samego nie można powiedzieć samym dodatku. Wybawcy Uldum wprowadzają do gry 135 nowych kart, jak również garść nowych mechanik. Z tych ostatnich na razie ujawniono nowe słowo kluczowe – Odrodzenie. Posiadający je stronnicy po śmierci powrócą na pole walki z jednym punktem życia, ale tylko po pierwszym zgonie. Prócz tego pojawi się specjalna grupa kart zwana Plagami dla pięciu klas (kapłana, szamana, czarnoksiężnika, łotra i kapłana), które będą miały niszczycielski wpływ na całe pole, oraz nowe Zadania. Te ostatnie będą działały na tej samej zasadzie co pierwsze Zadania wprowadzone w Podróży do Un’Goro, ale zamiast kart nagrodą za ich wykonanie będą potężne moce specjalne.

Liga Odkrywców powróci w dodatku Hearthstone Wybawcy Uldum - ilustracja #2

Autorzy obiecują ujawnienie kolejnych nowości w późniejszym terminie, ale już teraz można składać zamówienia przedpremierowe na pakiety Wybawców Uldum. Ponadto tradycyjnie gracze otrzymają losową kartę legendarną Zadania za zalogowanie się w ciągu 90 dni od premiery dodatku, zaplanowanej na 6 sierpnia.