Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2021, 09:40

autor: hexx0

Life is Strange Remastered Collection z nową datą premiery

Poznaliśmy nową datę premiery pakietu Life is Strange Remastered Collection. W odświeżone wersje „jedynki” i prequela Before the Storm zagramy w lutym przyszłego roku.

Po ogłoszonym w sierpniu przesunięciu daty premiery pakietu Life is Strange Remastered Collection – zawierającego odświeżone wersje „jedynki” i prequela Before the Storm – odpowiedzialna za niego firma Square Enix na niemal dwa miesiące zostawiła fanów jedynie z informacją, że tytuł zadebiutuje na początku przyszłego roku. Wczoraj dowiedzieliśmy się, iż stanie się to dokładnie 1 lutego.

Remastery tych dwóch produkcji powinny być dla entuzjastów gier przygodowych nie lada gratką – nowy silnik i usprawnienia graficzne (lepsze będą m.in. oświetlenie czy wygląd i animacje postaci, w tym ich twarzy) mogą stanowić dobry pretekst, żeby jeszcze raz przeżyć przygody Max i Chloe. Okazja będzie tym lepsza, iż w Life is Strange Remastered Collection zawarty zostanie dodatkowy epizod Farewell, pierwotnie dołączany do LiS: Before the Storm w wersji Deluxe Edition.

Warto też przypomnieć, że 9 września zadebiutowała trzecia główna odsłona serii o podtytule True Colors. Gra zebrała całkiem dobre opinie zarówno wśród recenzentów, jak i graczy.