Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 września 2021, 10:13

Nowe informacje na temat Wiedźmina i innych seriali Netfliksa już dziś wieczorem

Wieczorem otrzymamy nowe informacje na temat Wiedźmina oraz wielu innych produkcji. Netflix zaprezentuje je podczas internetowego wydarzenia TUDUM.

Fani Wiedźmina powinni zapisać w swoich kalendarzach dzisiejszy wieczór. O godzinie 18:00 rozpocznie się TUDUM, czyli pierwsze ogólnoświatowe wydarzenie internetowe Netfliksa. W trakcie prezentacji widzowie będą mogli obejrzeć liczne zwiastuny, materiały zza kulis oraz wywiady z twórcami i aktorami. Wśród nich znajdą się również fragmenty poświęcone serialowi na podstawie twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Cały event trwać będzie trzy godziny.

W trakcie pierwszej godziny widzowie będą mieli okazję zobaczyć materiały z seriali Bridgertonowie oraz Ozark. Organizatorzy przygotowują również specjalną niespodziankę dla fanów Stranger Things. Ponadto to właśnie podczas pierwszego etapu wydarzenia zaprezentowany zostanie nowy klip z filmu Czerwona nota, czyli sensacyjnego „heist movie” z Dwayne’em Johnsonem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem w rolach głównych.

Kolejna godzina TUDUM będzie okazją do zobaczenia pierwszych materiałów z Vikings: Valhalla, czwartego sezonu Cobra Kai oraz The Sandman, czyli adaptacji kultowego komiksu Neila Gaimana. Wyemitowana zostanie również czołówka nadchodzącego Cowboya Bebopa. Oprócz tego Netflix zorganizuje specjalny panel z gwiazdami kina akcji, wśród których znajdą się między innymi Charlize Theron, Regina King, Zazie Beetz i Noomi Rapace.

Nowe informacje na temat Wiedźmina i innych seriali Netfliksa już dziś wieczorem - ilustracja #1
Źródło: Netflix

Prawdopodobnie najwięcej atrakcji czeka na nas jednak w trakcie ostatniej godziny TUDUM. To właśnie wtedy zobaczymy nowe materiały z kolejnego sezonu The Crown, Nie patrz w górę oraz Umbrella Academy. To także ważny moment dla fanów Wiedźmina. Na zakończenie wydarzenia otrzymają oni bowiem nowe informacje na temat serialu z Henrym Cavillem w roli głównej. Prezentacja dotyczyć będzie również prequela pod tytułem The Witcher: Blood Origin. Możliwe więc, że nareszcie dowiemy się o nim czegoś więcej.

Całe wydarzenie śledzić można będzie podczas oficjalnej transmisji na kanale Netfliksa w serwisie YouTube. Możecie również obejrzeć stream z komentarzem na kanale TvFilmy, który rozpocznie się o 17:45.