Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2021, 11:05

Blizzard zapowiada poprawki do Diablo 2: Resurrected; pierwszy patch już jest

Blizzard zapowiedział poprawki w Diablo 2: Resurrected. Pierwszy patch, który naprawia kilka małych błędów, został już opublikowany.

W SKRÓCIE:
  • Twórcy Diablo 2: Resurrected zapowiedzieli, że pracują nad poprawkami do gry.
  • Otrzymała ona już pierwszy mały patch, który rozwiązuje część problemów.
  • Kolejnego spodziewać się możemy w poniedziałek.

Premiera Diablo 2: Resurrected nie przebiegła w sposób, jakiego prawdopodobnie oczekiwał Blizzard. Grę trapiło wiele problemów, z których niektóre wynikały z przeciążenia serwerów, a inne były zwykłymi bugami. Na szczęście deweloper zapowiedział już, że pracuje nad patchami, które naprawią błędy uniemożliwiające komfortową zabawę.

Community manager o nicku Hooley zapewnił na oficjalnym forum Blizzarda, że zespół odpowiadający za Diablo 2: Resurrected zdaje sobie sprawę z istnienia niedoróbek. Wspomniał o najbardziej popularnych niedogodnościach, takich jak utrata postaci oraz brak możliwości rozpoczęcia rozgrywki lub dołączenia do istniejących lobby. Twórcy mają również pracować nad rozwiązaniem problemu, przez który gra wymaga posiadania procesora obsługującego technologię AVX.

Niedługo po zamieszczeniu na forum wspomnianego posta deweloper rzeczywiście opublikował małą aktualizację do gry. W „patch notes” możemy przeczytać, że gracze nie powinni już doświadczać utraty postępu swoich bohaterów. Wyeliminowano również kilka innych błędów, takich jak nagłe „crashe” i zatrzymujące się przerywniki filmowe. Niestety na razie nie rozwiązano kwestii AVX. Community manager PezRadar zapowiedział jednak, że aktualizacji, która się nią zajmie, możemy spodziewać się w poniedziałek.