Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 listopada 2011, 11:43

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Lekcja zabijania orków - poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom

"Poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom zawiera wszystkie informacje na temat dostępnych narzędzi zagłady, przeciwników, zaklęć i osiągnięć. Nie zabrakło też opisów wszystkich 24 misji wzbogaconych mapami, obrazkami i filmami."

„Poradnik do gry Orcs Must Die! Śmierć orkom pomoże Ci kiedy dzikie hordy orków przebijają się przez magiczne szczeliny i zalewają świat swoimi zielonymi cielskami. W poradniku zawarto wszystkie informacje na temat dostępnych narzędzi zagłady, przeciwników, zaklęć i osiągnięć. Nie zabrakło też opisów wszystkich 24 misji wzbogaconych mapami, obrazkami i filmami. Skupiono się w nich na dwóch poziomach trudności: maga bitewnego oraz koszmaru. Dlaczego tak? Ponieważ przechodząc kampanię za pierwszym razem nie dysponujemy całym asortymentem pułapek i czarów, co ma miejsce w przypadku poziomu koszmar. Dlatego też taktyka na poszczególnych etapach może się nieco różnić. Czym jeszcze koszmar różni się od niższego poziomu trudności? Tym, że między atakami nie ma żadnych dłuższych przerw, a wśród atakujących wrogów są również silniejsi, niż ci w podstawowej kampanii. Szczegółowo opisane fale kolejnych ataków dotyczą poziomu maga bitewnego. Warto też dodać, że zastosowane w poradniku taktyki są jednymi z wielu. Orcs Must Die! oferuje bowiem graczowi ogromną swobodę w odpieraniu hord orków.” – „Wolfen”

Poradnik do gry Orcs Must Die!

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Orcs Must Die! w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Orcs Must Die! - poradnik za SMS

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.