Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 grudnia 2013, 21:05

LEGO The Hobbit doczekał się pierwszego trailera

LEGO The Hobbit, czyli nowa produkcja studia Traveller’s Tales, doczekała się zapowiedzi w formie trailera. W opublikowanym materiale pokazano pierwsze filmowe sceny z gry. Na fragmenty gameplay'u przyjdzie jeszcze poczekać.

„My tu jesteśmy naród prosty i spokojny, nie potrzeba nam przygód” – Bilbo Baggins do Gandalfa. - LEGO The Hobbit doczekał się pierwszego trailera - wiadomość - 2013-12-16
„My tu jesteśmy naród prosty i spokojny, nie potrzeba nam przygód” – Bilbo Baggins do Gandalfa.

Dopiero co oficjalnie została potwierdzona gra LEGO The Hobbit, a już po niecałym miesiącu opublikowano pierwszy trailer zapowiedzianej produkcji. Tytuł tworzony przez Traveller’s Tales, studio zajmujące się głównie „klockowatymi” grami, pojawi się wiosną przyszłego roku na szeregu różnych platform.

W opublikowanym trailerze pokazano na razie tylko fragmenty scenek filmowych, więc jeszcze nie zobaczymy samej rozgrywki. Na pewno jednak można spodziewać się logiczno-zręcznościowych misji, podobnych do tych z wcześniejszych odsłon produkcji spod znaku LEGO. Nie zabraknie też specyficznego, lekkiego humoru (co potwierdzają dobitnie ostatnie sekundy filmiku) oraz klockowatej oprawy graficznej.

LEGO The Hobbit:
  • Gra opowie o przygodach hobbita Bilba.
  • Za podstawę posłużyły filmy Petera Jacksona, będące ekranizacją powieści J. R. R Tolkiena.
  • Tytuł ukaże się na wielu platformach: 3DS, PS3, PS4, Wii U, Xbox 360, Xbox One i PC.

LEGO The Hobbit jest oczywiście adaptacją cyklu filmów w reżyserii Petera Jacksona. Fabuła gry obejmie głównie dwie pierwsze odsłony kinowej serii rozpoczętej w zeszłym roku od niezbyt dobrze ocenionej produkcji Hobbit: Niezwykła podróż. Nie trzeba dodawać, że dzieła Petera Jacksona zostały oparte na powieści J. R. R. Tolkiena. W związku z oparciem gry o filmowy pierwowzór nie powinno dziwić, że w znajdują się w niej niekanoniczne pod względem zgodności z książką sceny, które do swojego dzieła dodał nowozelandzki reżyser.

Klockowy Hobbit ukaże się na wielu platformach sprzętowych – komputerach PC oraz konsolach 3DS, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, Xbox 360 i Xbox One. Data premiery nie została jeszcze zapowiedziana, ale wiemy, że tytuł powinien ukazać się jeszcze wiosną 2014 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

LEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit