Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2013, 11:44

autor: Hed

League of Legends – drugi dzień mistrzostw i mecze w grupie B

Drugiego dnia fazy grupowej mistrzostw świata w League of Legends najlepszy okazał się zespół Fnatic. Dzięki dwóm wygranym poprawił on znacznie swoją pozycję i zwiększył szansę na przejście do dalszych etapów. Pula nagród w zawodach wynosi 2 miliony dolarów.

Drugi dzień mistrzostw trzeciego sezonu League of Legends to mecze w grupie B. - League of Legends – drugi dzień mistrzostw i mecze w grupie B - wiadomość - 2013-09-17
Drugi dzień mistrzostw trzeciego sezonu League of Legends to mecze w grupie B.

Za nami drugi dzień mistrzostw świata trzeciego sezonu League of Legends, po którym powoli krystalizują się najmocniejsze zespoły z grupy B. Przypominamy, że na tym etapie 10 drużyn walczy o wyjście z dwóch grup. Tylko w ten sposób mogą one zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale i dalszą szansę na uszczknięcie części z 2 milionów dolarów, jakie organizatorzy przeznaczyli na nagrody. Imprezę można śledzić za pośrednictwem internetowych transmisji na żywo.

Drugiego dnia zmierzyły się ze sobą zespoły z grupy B, w skład której wchodzą: Gambit BenQ, Samsung Ozone, Vulcun Techbargains, Fnatic oraz Mineski. Zdecydowanie najlepiej poszło ekipie z Fnatic, która wygrała dwa mecze i dzięki temu wspięła się na szczyt tabeli. Na dobrej pozycji utrzymała się też drużyna Gambit BenQ – z jednym zwycięstwem i jedną porażką. Najsłabszą formę prezentują w dalszym ciągu Filipinczycy z Mineski, którzy na razie przegrali każde spotkanie.

W drugim dniu tej fazy rozgrywek mogli odpocząć zawodnicy z grupy A, której po pierwszej serii spotkań przewodzi drużyna OMG. Zespół wygrał obydwa dotychczasowe mecze. Trzy kolejne pozycje, z jedną wygraną i jedną przegraną, zajmują SKT T1, TSM i Lemondogs. Na ostatnim miejscu plasuje się litewski Gaming Gear. Kolejny etap rozgrywek, czyli dzień trzeci, zacznie się w środę o 4:00 rano naszego czasu – można oglądać go w serwisach YouTube lub Twitch.

  1. Oficjalna strona mistrzostwa League of Legends

Zapis odbytych spotkań w drugim dniu mistrzostw świata

Grupa B – dzień drugi

Drużyna

Zwycięstwa

Porażki

Fnatic

3

1

Gambit BenQ

3

1

Vulcun Techbargains

2

2

Samsung Ozone

2

2

Mineski

0

4

Grupa A – dzień drugi

Drużyna

Zwycięstwa

Porażki

OMG

2

0

SKT T1

1

1

TSM

1

1

Lemondogs

1

1

Gaming Gear

0

2

Kanał Riot Games, gdzie dziś w nocy będą transmitowane kolejne mecze

League of Legends to gra, dzięki której studio Riot Games zbudowało prawdziwe imperium esportowe. W produkcji dwie drużyny graczy walczą ze sobą na arenach przy pomocy herosów. Każdy z nich ma unikatowy zestaw zdolności, co zapewnia sporo kombinacji, taktyk i możliwości. Plusem League of Legend jest też to, że można w niego pograć za darmo. Na naszych łamach znajdziecie wprowadzenie do zasad gry, opis kolejnych aktualizacji i poradniki dotyczące herosów.