Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2015, 17:52

autor: Renox

Lara Croft: Relic Run – Square Enix rejestruje nowy znak handlowy

Studio Square Enix zarejestrowało w Urzędzie Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego nowy znak handlowy związany z popularną serią gier Tomb Raider - Lara Croft: Relic Run. Szczegółów na temat tej zagadkowej produkcji jak na razie niestety brakuje, dlatego też na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze pewnie nieco poczekać.

Square Enix rejestruje nowy znak handlowy – Lara Croft: Relic Run. - Lara Croft: Relic Run – Square Enix rejestruje nowy znak handlowy - wiadomość - 2015-02-12
Square Enix rejestruje nowy znak handlowy – Lara Croft: Relic Run.

Podczas gdy znakomita większość fanów przygód Lary Croft z niecierpliwością wyczekuje kolejnych informacji na temat następnej, dużej odsłony cyklu, Rise of the Tomb Raider autorstwa Crystal Dynamics, deweloperzy ze studia Square Enix zarejestrowali nowy, tajemniczy jak na razie, znak handlowy związany z serią Tomb Raider. Mowa tutaj o nazwie Lara Croft: Relic Run, która pojawiła się na łamach strony Urzędu Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego (ang. Office for Harmonization in the Internal Market) odpowiedzialnego za rejestrację między innymi wspólnotowych znaków towarowych. Oficjalnych szczegółów dotyczących tego projektu jak na razie brakuje, jednak już w tym momencie można pokusić się o pewne spekulacje.

Przede wszystkim, raczej nie powinniśmy spodziewać się w tym przypadku dużej, pełnoprawnej odsłony przygód atrakcyjnej pani archeolog. Kategorie przypisane do omawianego wpisu na pierwszy rzut oka sugerować mogą jednak typową grę wideo, tyle że najpewniej przeznaczną tylko na urządzenia mobilne lub będącą czymś na kształt niewielkich rozmiarów spin-offu. Bardzo możliwe, że włodarze ze Square Enix mogą szykować dla fanów również pewnego rodzaju aplikację, komiks lub film, które w jakimś stopniu mogłyby stanowić swoiste wprowadzenie do kolejnej części gry albo też inicjować zupełnie odmienną opowieść.

To oczywiście wyłącznie przypuszczenia i obiektywnie rzecz ujmując, trudno w tym momencie zasugerować najbardziej prawdopodobną opcję związaną z zagadkowym Lara Croft: Relic Run. Czas pokaże, które z przewidywań graczy (a w Internecie znaleźć można ich już całą masę) okaże się najbardziej trafione. Po raz kolejny musimy zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko producentów ze Square Enix. Oby nie trwało to tylko zbyt długo.

Tymczasem, czekając na bardziej precyzyjne informacje dotyczące omawianego projektu, zajrzyjcie do tej wiadomości, gdzie możecie znaleźć sporo interesujących ciekawostek związanych ze wspomnianym już Rise of the Tomb Raider prosto z najnowszego wydania magazynu Game Informer.