Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Techland Press Release 21 września 2012, 17:57

Krater - znana jest dokładna data premiery

Produkt pojawi się na rynku w wydaniu specjalnym, na platformę PC, w cenie 69,90 zł. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wydawnictwo Techland, oficjalny dystrybutor Lace Mamba Global Ltd., z przyjemnością informuje, że premiera wyczekiwanej przez fanów, postapokaliptycznej gry akcji RPG – Krater, będzie miała miejsce 18 października tego roku. Produkt pojawi się na rynku w wydaniu specjalnym, na platformę PC, w cenie 69,90 zł. Gra zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej.

Krater - znana jest dokładna data premiery - ilustracja #1

Krater to produkcja stworzona przez niezależne studio Fatshark. Gra jest pełnokrwistym, rasowym RPG osadzonym w klimatach post-apokaliptycznych, a jego rozgrywka opiera się na craftingu i exploracji. Kluczowymi elementami do rozwijania jak i kształtowania drużyny, którą prowadzi gracz, jest wielopłaszczyznowo rozumiany crafitng (wytwarzanie unikalnych cech broni i przedmiotów) oraz wytrwałość i konsekwencja w obranym kierunku rozwoju postaci. Krater był współtworzony przez społeczność zgromadzoną wokół gry. W produkcji zostały zawarte uwagi graczy co do samej rozgrywki, ale też i do niektórych szczegółów np. nazwy broni noszą wymyślone przez nich nazwy.

Dzięki staraniom wydawnictwa Techland, gra pojawi się na rynku polskim w pudełkowym wydaniu specjalnym. Edycja specjalna będzie zawierać:

  1. pełną wersję gry,
  2. DLC Dr. Cerebro Pack,
  3. 40-stronicowy artbook,
  4. soundtrack na płycie CD,
  5. plakat.

Więcej informacji o grze: http://www.kratergame.com/gamedesigner/

Krater będzie dostępny na rynku już od 18 października w cenie 69,90 zł. Gra przeznaczona są na platformę PC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Krater

Krater