Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2017, 08:32

Kraków - dawna stolica Polaków - na liście bestsellerów. Top 10 Steam (9 - 15 lipca)

Playerunknown’s Battlegrounds nie zamierza rezygnować z przodowania liście najchętniej kupowanych gier na Steamie - najpopularniejszej platformie cyfrowej dystrybucji w świecie pecetów. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą dziewiątką hitów.

Playerunknown’s Battlegrounds, odnotowujemy już z obowiązku, nie zamierza się nigdzie przemieszczać i pozostaje liderem zestawienia od wielu, wielu tygodni. Pomimo tego, że w pierwszej dziesiątce gros tytułów stanowią pozycje, które niezmiennie od dawna znajdują amatorów swoich wdzięków, tym razem mamy aż trzy nowości. Właściwie to dwie, bo jedna z nich, czyli PGL 2017 Krakow CS:GO Major Championship Mega Bundle to zestaw dodatków do popularnego Counter-Strike’a: Global Offensive, ale nie bądźmy drobiazgowi. We wczesnym dostępie pojawiło się Fire Pro Wrestling World, czyli coś dla fanów amerykańskich zapasów, a gra z miejsca trafiła na miejsce siódme. Na dziesiątym miłośnicy japońszczyzny znajdą God Eater 2: Rage Burst.

1.

Playerunknown’s Battlegrounds

2.

Counter-Strike: Global Offensive

3.

H1Z1: King of the Kill

4.

PGL 2017 Krakow CS:GO Major Championship Mega Bundle

5.

Grand Theft Auto V

6.

Śródziemie: Cień Mordoru - Edycja gry roku

7.

Fire Pro Wrestling World

8.

Stardew Valley

9.

Friday the 13th: The Game

10.

God Eater 2: Rage Burst

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.