Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 października 2017, 18:36

autor: Vergil

Kontratak sił Imperium w fabularnym zwiastunie Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II doczekało się kolejnego zwiastuna w całości poświęconego kampanii fabularnej. Obok głównej bohaterki, czyli Iden Versio stojącej na czele oddziału Inferno Squad, pojawiają się w nim starzy znajomi, znani ze srebrnego ekranu.

Im bliżej do premiery Star Wars: Battlefront II, tym częściej Electronic Arts pozwala graczom rzucić okiem na fabularną kampanię, która pojawi się obok rozbudowanego multiplayera. Dzisiaj światło dzienne ujrzał widowiskowy zwiastun prezentujący przygodę, jaka czeka na Iden Versio, czyli bohaterkę, w którą wcielimy się w trakcie zmagań.

W powyższym materiale zaprezentowano całkiem sporo smakołyków dla każdego fana uniwersum Star Warsekipa Motive dowodzona przez Jade Raymond i wspomagana przez studio Criterion zamierza dostarczyć możliwie najbardziej „filmową” rozgrywkę. W kampanii fabularnej nie zabraknie więc widowiskowych strzelanin, a także kosmicznych bitew na dużą skalę. Podczas rozgrywki odwiedzimy lokacje znane z filmów, a ponadto nie raz i nie dwa spotkamy bohaterów znanych ze srebrnego ekranu – oprócz Luke’a Skywalkera na drodze Iden Versio stanie więc księżniczka Leia oraz Maz Kanata (która zadebiutowała w siódmym epizodzie filmowej sagi).

Kampania fabularna Star Wars: Battlefront II w teorii powinna zaoferować wszystko, co kojarzymy z Gwiezdnymi wojnami – widowiskowe strzelaniny będą tutaj chlebem powszednim. Jak widać, Iden Versio nie będzie się patyczkować, a dookoła niej często coś będzie wybuchać lub płonąć. - Kontratak sił Imperium w fabularnym zwiastunie Star Wars: Battlefront II - wiadomość - 2017-10-20
Kampania fabularna Star Wars: Battlefront II w teorii powinna zaoferować wszystko, co kojarzymy z Gwiezdnymi wojnami – widowiskowe strzelaniny będą tutaj chlebem powszednim. Jak widać, Iden Versio nie będzie się patyczkować, a dookoła niej często coś będzie wybuchać lub płonąć.

Warto przypomnieć, że akcja kampanii fabularnej Star Wars: Battlefront II zostanie osadzona po zniszczeniu drugiej Gwiazdy Śmierci. Celem Iden będzie pomszczenie Imperatora, a tym samym ostateczna eliminacja sił Rebelii. Heroina nie będzie osamotniona – w realizacji misji pomoże jej bowiem elitarny oddział Inferno Squad, którego szeregi zasilają żołnierze Imperium, nieobawiający się żadnego zlecenia.

Premierę Star Wars: Battlefront II zaplanowano na 17 listopada bieżącego roku. Produkcja zmierza zarówno na pecety, jak i na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Należy odnotować, że na ten moment jest to jedyna szansa dla miłośników Gwiezdnych wojen, by zagłębić się w fabularną przygodę. Przed kilkoma dniami Electronic Arts podjęło bowiem decyzję o zmianie koncepcji stojącej za typowo „singlowym” dziełem studia Visceral Games, co doprowadziło nie tylko do opóźnienia premiery tej produkcji, lecz także do zamknięcia samego zespołu – więcej na ten temat poczytacie w tym miejscu.