Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 16 grudnia 2015, 12:20

Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek!

Organizujemy czwartą już edycję świątecznego konkursu gry-online.pl - wyślijcie nam swoje rękodzieło, aby wziąć udział w rywalizacji o atrakcyjne nagrody!

Przed Wami czwarta edycja świątecznego konkursu gry-online.pl! - Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek! - wiadomość - 2015-12-16
Przed Wami czwarta edycja świątecznego konkursu gry-online.pl!

Mamy na naszym portalu taką tradycję, że co roku, gdy tylko zbliża się Boże Narodzenie, zapraszamy Was do konkursu. Wystarczy wysłać stworzone przez siebie rękodzieło o świątecznej tematyce, by włączyć się do rywalizacji o szereg atrakcyjnych nagród. Tak jak w poprzednim roku nie ograniczamy Waszej kreatywności do specyficznego gatunku prac, tym razem stawiamy jednak na minimalistyczne podejście – nadsyłane twory powinny zmieścić się w kopercie lub pudełku nie większym, niż 30x30x30 centymetrów. Konkurs trwa od 16 do 30 grudnia.

Uwaga: zanim zabierzecie się do pracy, koniecznie przeczytajcie uważnie regulamin zabawy!

 1. strona Konkursu Świątecznego wraz z pełnym regulaminem

Zasady konkursu

Aby ubiegać się o nagrodę należy przesłać na adres redakcji własnoręcznie wykonaną pracę w temacie świątecznym (kartka, rzeźba, wyszywanka, maskotka lub inna forma jaka przyjdzie Wam do głowy). Praca ma nawiązywać do Świąt Bożego Narodzenia, Świętego Mikołaja, czy innych aspektów świątecznych w połączeniu z tematem gier, postaci z gier lub redakcją serwisów gry-online.pl/tvgry.pl. Jedna osoba może przesłać jedną pracę.

W tym roku stawiamy na miniaturyzację i precyzję – będzie to także ważne kryterium w ocenie prac. Wasze dzieło musi zmieścić się w kopercie o maksymalnych rozmiarach 30x30 cm lub pudełku 30x30x30 cm. Praca musi zawierać dokładną ksywkę z portalu www.gry-online.pl oraz numer jednego wybranego zestawu z prezentami. Ksywkę i numer zestawu należy umieścić bezpośrednio na pracy (najlepiej w formie wydruku). Zgłoszenia, w których ksywka została np. umieszczona na kopercie, jest napisana niewyraźnie lub nie zawiera numeru paczki, nie będą brane pod uwagę. Prosimy nie tworzyć pracy używając materiałów łatwo brudzących (pastele, duża ilość brokatu) lub mogących zostać uszkodzonym w transporcie.

Prace należy wysłać na adres redakcji, muszą dotrzeć do biura do 30 grudnia 2015 roku. Data stempla pocztowego nie będzie brana pod uwagę. Prosimy wziąć pod uwagę obciążenie poczty i firm kurierskich w okresie świątecznym i wysłać zgłoszenie z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie przyjmujemy prac dostarczanych osobiście.

Zgłoszenia należy przesłać na adres:

GRY-OnLine S.A.

ul. Gabrieli Zapolskiej 16a

30-126 Kraków.

Warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”);

c) w przypadku wybrania zestawu numer 4, warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie w dniu 30 grudnia 2015 aktywnego Abonamentu Premium z Opcją VIP. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych, jednak w przypadku wygranej gry oznaczone ratingiem PEGI 18 otrzymają wyłącznie osoby pełnoletnie (weryfikacja na podstawie danych z profilu gry-online.pl).

Wyniki zostaną ogłoszone 5 stycznia do godziny 15:00 w wątku stronie konkursu. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników na adres w profilu na www.gry-online.pl powiązany z ksywką z pracy konkursowej.

Nagrody w konkursie

Paczka 1 – PC (10 sztuk)

Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek! - ilustracja #3
 1. mysz komputerowa SteelSeries Rival 300
 2. Call of Duty: Black Ops III
 3. StarCraft II: Legacy of the Void
 4. Guild Wars 2: Heart of Thorns
 5. gadżety z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (t-shirt, brelok oraz przypinka)

Paczka 2 – PlayStation 4 (5 sztuk)

Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek! - ilustracja #4
 1. słuchawki SteelSeries Siberia P100 do konsoli PlayStation 4
 2. Call of Duty: Black Ops III
 3. Pro Evolution Soccer 2016
 4. Divinity: Original Sin – Enhanced Edition
 5. gadżety z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (t-shirt, brelok oraz przypinka)

Paczka 3 – Xbox One (5 sztuk)

Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek! - ilustracja #5
 1. słuchawki SteelSeries Siberia X100 do konsoli Xbox One
 2. Call of Duty: Black Ops III
 3. Pro Evolution Soccer 2016
 4. Divinity: Original Sin – Enhanced Edition
 5. gadżety z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (t-shirt, brelok oraz przypinka)

Paczka VIP 4(2 sztuki na PC, 1 sztuka na PlayStation 4)*

Konkurs świąteczny - wyślij do nas świąteczne rękodzieło i wygraj jedną z 23 paczek! - ilustracja #6
 1. gra Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dodatkiem Serca z Kamienia (2 sztuki na PC, 1 na PS4)
 2. gadżety z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon (t-shirt, dwie przypinki, brelok, ścieżka dźwiękowa, torba na zakupy, komiks, smycz oraz naklejki)

* Aby ubiegać się o Paczkę 4 VIP, w dniu 30 grudnia 2015 użytkownik, który wybrał ww. nagrodę musi mieć aktywny Abonament Premium z Opcją VIP. Prosimy o wskazanie preferowanej platformy (PC lub PS4).

Sponsorami nagród są firmy SteelSeries, CDP.pl oraz CD Projekt RED.