Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 17 października 2011, 14:12

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkurs na stworzenie mapy do gry Might & Magic: Heroes VI

Zgodnie z obietnicą daną jakiś czas temu, startujemy z wielkim konkursem poświęconym grze Might & Magic: Heroes VI. Do wygrania jest nie byle co, bo warta 990 złotych i mierząca 37 centymetrów wysokości figurka Archanioła. Wyprodukowano tylko pięćset takich przedmiotów, jeden może trafić w Twoje ręce, o ile weźmiesz udział w zabawie i spełnisz nasze wymagania.

Zgodnie z obietnicą, startujemy z wielkim konkursem poświęconym grze Might & Magic: Heroes VI. Do wygrania jest nie byle co, bo warta 990 złotych i mierząca 37 centymetrów wysokości figurka Archanioła. Wyprodukowano tylko pięćset takich przedmiotów, jeden może trafić w Twoje ręce, o ile weźmiesz udział w zabawie i spełnisz nasze wymagania.

Konkurs na stworzenie mapy do gry Might & Magic: Heroes VI - ilustracja #1
Nagroda główna

O co chodzi? O stworzenie mapki do Heroes VI za pośrednictwem wbudowanego w tę grę edytora. Nie jest to zadanie proste, więc na wykonanie scenariusza będziecie mieć dokładnie miesiąc – termin przysyłania propozycji mija 17 listopada, punktualnie o piętnastej. Oczywiście chcielibyśmy, aby każda praca konkursowa spełniała pewne wymogi. Oto one:

  • Mapa ma mieć rozmiar 81 na 201;
  • Celem scenariusza będzie przedarcie się z punktu A do punktu B i zdobycie zamku stojącego na końcu trasy.
  • Scenariusz ma mieć charakter przygodowy, musi składać się z questów i opowiadać jakąś historię. Tematyka absolutnie dowolna – misja może opowiadać o trudach GOL-owego posłańca, próbującego dostać się z ważną recenzją do redakcji (zamku), można też stworzyć opowieść na bazie popularnego filmu, książki i gry – odtwarzając np. podróż Froda do Mordoru. Macie tu ogromne pole manewru – zaskoczcie nas czymś ciekawym!
  • Misję musi dać się ukończyć.

I to w zasadzie wszystko, jeśli chodzi o podstawowe założenia. Zwycięzcę konkursu postaramy się ogłosić tak szybko, jak to możliwe – w zależności od liczby zgłoszonych map, potrwa to krócej lub dłużej. Mamy nadzieję, że laureat już na święta będzie cieszył się figurką.

Mapy proszę wysyłać na adres e-mail redakcja [małpa] gry-online.pl.

Macie dodatkowe pytania? Zadawajcie je w komentarzach. Życzymy owocnej pracy i masy oryginalnych, interesujących pomysłów.