Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2024, 12:18

autor: Adrian Werner

„Komunistyczny” city builder z wersją 1.0 i pierwszym DLC. Workers & Resources opuściło wreszcie wczesny dostęp i kusi promocją

Zadebiutowała wersja 1.0 strategii Workers & Resources: Soviet Republic. Gra otrzymała również pierwsze DLC.

Źródło fot. Hooded Horse
i

Wczesny dostęp wreszcie opuściła gra Workers & Resources: Soviet Republic, czyli strategia, w którym rozwijamy sowieckie republiki. Wersję 1.0 można obecnie kupić na Steamie za 97,49 złotych. Jest to cena promocyjna, obniżona o 35% z okazji wyjścia z wczesnego dostępu. Oferta pozostanie ważna do 27 czerwca, kiedy to cena zostanie podniesiona do 149,99 zł.

Zawartość wersji 1.0

Patch aktualizujący grę do wersji 1.0 przyniósł wiele nowości i ulepszeń.

  1. Dodano budynki przeznaczone do wzbogacania życia mieszkańców poprzez rozrywkę i fitness, takie jak amfiteatr i duży stadion.
  2. Wprowadzono także dodatkowe place zabaw dla dzieci.
  3. W grze pojawiły się zachodnie pojazdy.
  4. Zmodernizowano system edukacji oraz ulepszono węzły połączeń fabrycznych, odpowiedzialne za przepływ zasobów w łańcuchach produkcyjnych.
  5. Wprowadzono ulepszenia graficzne wielu budynków.
  6. Poprawiono także interfejs.

Odbiór wersji 1.0 jest bardzo dobry. Wczoraj gra otrzymała 49 pozytywne recenzje i tylko pięć negatywnych. Wyjście z wczesnego dostępu wzmocniło również wyniki aktywności gry. Wczoraj w najgorętszym momencie dnia w Workers & Resources: Soviet Republic bawiło się na Steamie 3825 osób równocześnie. Dla porównania, rekordem czwartku w ubiegłym tygodniu było 2373 graczy jednocześnie.

  1. Workers & Resources: Soviet Republic na Steamie

Premiera DLC Biomes

Równolegle z premierą pełnej wersji gry zadebiutował dodatek Biomes. DLC kosztuje 35,99 zł i jest to również cena promocyjna, która 4 lipca zostanie podniesiona do 39,99 zł.

Rozszerzenie pozwala zbudować sowiecką republikę w trzech nowych krajobrazach – na pustyni, w tundrze oraz w tropikach, z których każdy oferuje unikalne wyzwania i warunki.

  1. Workers & Resources: Soviet Republic - Biomes na Steamie

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej