Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2016, 19:39

autor: Ender

Kolekcja Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX zmierza na PlayStation 4

Square Enix zapowiedziało, że w marcu przyszłego roku na PlayStation 4 ukaże się pakiet dwóch zremasterowanych kolekcji Kingdom Hearts 1.5 i 2.5, które wcześniej ukazały się na PlayStation 3. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, remastery będą wyświetlały obraz z prędkością 60 klatek na sekundę.

Wygląda na to, że w przyszłym roku zagramy na PlayStation 4 we wszystkie opublikowane do tej pory odsłony serii Kingdom Hearts. Square Enix zapowiedziało właśnie pakiet Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX, który trafi do europejskich sklepów 31 marca przyszłego roku. W jego skład wejdą kolekcje Kingdom Hearts HD 1.5 ReMix oraz Kingdom Hearts HD 2.5 ReMIX, które wydane zostały na PlayStation 3 w 2013 i w 2014 roku. Najciekawszą nowością dla fanów będzie z pewnością to, że nowa wersja gier będzie działała z prędkością 60 klatek na sekundę, która była niedostępna na PlayStation 3. Blokada ustalona na poziomie 30 klatek była jedną z głównych wad remasterów i krokiem w tym w przypadku oryginałów z PlayStation 2.

W skład kolekcji Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX wchodzą następujące gry:

  1. Kingdom Hearts FINAL MIX
  2. Kingdom Hearts Re:Chain of Memories
  3. Kingdom Hearts 358/2 Days [zremasterowane przerywniki filmowe]
  4. Kingdom Hearts II FINAL MIX
  5. Kingdom Hearts Birth by Sleep FINAL MIX
  6. Kingdom Hearts Re:coded [zremasterowane przerywniki filmowe]

W przyszłym roku do posiadaczy PlayStation 4 trafi także kolekcja Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue, która zwierać będzie ostanie niewydane jeszcze w wersji HD gry z serii, a także zupełnie nowy rozdział historii, stanowiący prolog do Kingdom Hearts III, którego data premiery cały czas nie została jeszcze ostatecznie ustalona.

  1. Oficjalna strona serii Kingdom Hearts