Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2016, 08:40

Poznaliśmy daty dwóch faz listopadowych beta-testów Steep

Gra Steep doczeka się w przyszłym miesiącu dwóch faz beta-testów: zamkniętej (od 10 do 14 listopada) oraz otwartej (od 18 do 21 listopada). Będą one dostępne na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Przed zapowiedzianą na 2 grudnia premierą sportowej gry Steep będziemy mieć dwie okazje, by sprawdzić ją w akcji. Firma Ubisoft ogłosiła, że produkcja doczeka się w przyszłym miesiącu dwóch faz beta-testów. Pierwsza, zamknięta, do której zarejestrować możecie się pod tym adresem, potrwa od 10 do 14 listopada, natomiast otwarta rozpocznie się 18, a skończy 21 listopada. Obie fazy będą dostępne na wszystkich trzech platformach, na które trafi gra: PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Na rynku gier o ekstremalnych sportach zimowych Steep nie ma praktycznie żadnej konkurencji. Miejmy nadzieję, że deweloperzy nie spoczną przez to na laurach. - Poznaliśmy daty dwóch faz listopadowych beta-testów Steep - wiadomość - 2016-10-28
Na rynku gier o ekstremalnych sportach zimowych Steep nie ma praktycznie żadnej konkurencji. Miejmy nadzieję, że deweloperzy nie spoczną przez to na laurach.
Poznaliśmy daty dwóch faz listopadowych beta-testów Steep - ilustracja #2

Cieniem na produkcji Steep kładzie się tragedia z lipca tego roku. Podczas nagrywania materiałów filmowych dla gry w chilijskich Andach lawina zasypała profesjonalną narciarkę Matildę Rapaport. Pomimo prób ratowania jej życia, Szwedka zmarła w szpitalu.

Steep to zapowiedziany podczas tegorocznych targów E3 symulator ekstremalnych sportów zimowych, w którym pojeździmy na nartach i snowboardzie oraz polatamy przy użyciu paralotni lub wingsuita. Tytuł cechuje duży, otwarty świat, w którym cały czas napotykamy innych graczy. Mogą oni projektować dla nas trasy oraz wyzwania albo brać udział w stworzonych przez nas zadaniach. Ważną częścią zabawy będzie tutaj pięcie się w górę rankingów, choć oczywiście nic nie stanie na przeszkodzie, by zająć się wyłącznie eksploracją górskich krajobrazów. Interesującą opcją ma być również kooperacja z innymi graczami – łączenie się w większe grupy, w których każdy członek korzysta z innego wyposażenia, ma otworzyć kompletnie nowe możliwości w rozgrywce.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Steep