Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2016, 17:31

autor: YouRec

Titanfall 2 - twórcy rezygnują z przepustki sezonowej

Na Twitterze pojawiła się informacja o tym, że nabywszy grę Titanfall 2, gracze nie będą musieli dokupować nowej zawartości. Dodatkowe mapy czy tryby mają być udostępniane nieodpłatnie.

Pierwszoosobowa strzelanka sci-fi zatytułowana Titanfall 2 zadebiutuje na konsolach i komputerach osobistych już jutro, a tymczasem na oficjalnym twitterze serii pojawiła się informacja, która powinna ucieszyć osoby uważające, że season passy są zmorą współczesnych gier komputerowych. Studio Respawn Entertainment poinformowało, że nabywając najnowszą odsłonę serii, klient nie będzie zmuszony dokupować po premierze dodatkowych map i trybów, a otrzyma nową zawartość nieodpłatnie. Taka decyzja ma sprawić, że gracze nie zostaną między sobą podzieleni.

Brak płatnej zawartości to tylko jeden z dziesięciu powodów, który ma odróżniać Titanfalla 2 od typowych strzelanek. Wśród innych argumentów studio wymienia utrzymanie gry w lżejszym tonie oraz sporą dawkę humoru, odcinając się od często ponurych i mrocznych FPS-ów konkurencji. Nowa odsłona ma być jeszcze szybsza i bardziej dynamiczna niż poprzednia, kampania będzie obfitować w godne zapamiętania postacie, nowe Tytany, a także ma zachęcać interesującą rozrywką wieloosobową. Pełną listę argumentów stojących za nowym Titanfallem znajdziecie tutaj.

W grze mamy zobaczyć sześć nowych Tytanów, nowe umiejętności pilotów i system personalizacji. - Titanfall 2 - twórcy rezygnują z przepustki sezonowej - wiadomość - 2016-10-27
W grze mamy zobaczyć sześć nowych Tytanów, nowe umiejętności pilotów i system personalizacji.
Titanfall 2 - twórcy rezygnują z przepustki sezonowej - ilustracja #2

Titanfall 2 to kontynuacja sieciowej strzelaniny studia Respawn Entertainment, która ukazała się w 2014 roku na komputerach PC oraz konsolach z rodziny Xbox. Tym razem mamy otrzymać pełnoprawną kampanię fabularną, w której wcielamy się w strzelca ruchu oporu marzącego o zostaniu pilotem. Rozgrywka w Titanfall 2 polega na sterowaniu żołnierzami przyszłości, którzy potrafią wspinać się po budynkach, wykonywać podwójne skoki, a także przyzywać podczas walki potężne roboty bojowe - Tytany.