Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 27 października 2016, 17:30

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij mafijną bluzę Lincolna Claya

W ramach naszej współpracy z marką Good Loot, posiadacze aktywnych Abonamentów Premium z opcją VIP mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest bluza sygnowana logiem Mafii III.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij mafijną bluzę Lincolna Claya - ilustracja #1

Od niedawna współpracujemy z marką Good Loot, która w swojej ofercie ma masę rzeczy, które mogą zainteresować każdego gracza, geeka lub miłośnika popkultury. Dotychczas rozdaliśmy Wam gadżety z Warhammera oraz Fallouta, a w tym miesiącu mamy nagrodę w klimatach mafijnych.

Good Loot dla VIP-ów

Choć najwięcej mówi się teraz o Mafii III, z zadaniem konkursowym cofniemy się do poprzedniej odsłony. Jak zapewne pamiętacie, pod koniec Mafii II Vito Scaletta oraz Joe Barbaro zostają rozdzieleni i dalsze losy przyjaciela głównego bohatera są nieznane. Aby otrzymać nagrodę w tym miesiącu, należy przesłać maila na adres [email protected], w którym w 700 znakach opiszecie jak dalej potoczyły się losy Joe Barbaro. W mailu o temacie Good Loot VIP podajcie swoją dokładną ksywkę z konta GRYOnline.pl, na którym macie aktywny Abonament Premium z opcją VIP. Na zgłoszenia czekamy do 3 listopada 2016. Redakcyjne jury wybierze najciekawszą wersję losów Joe, a zwycięzca zostanie ogłoszony 4 listopada 2016. Osoba, którą wybierzemy, otrzyma od nas bluzę Lincoln Military Hoodie w rozmiarze L.

Good Loot dla VIP-ów: zgarnij mafijną bluzę Lincolna Claya - ilustracja #2

CZYM JEST GOOD LOOT?

Good Loot to marka skierowania do gadżeciarzy, geeków i fanów najbardziej kultowych marek popkultury. W ofercie Good Loot możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation, oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i science fiction, jak Star Wars czy Warhammer. Oferta ubrań, przedmiotów codziennego użytku, akcesoriów oraz gadżetów zostanie wkrótce rozszerzona o kolejne licencje. Szczegółowa oferta Good Loot znajduje się na oficjalnej stronie: goodloot.pl.

Regulamin

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP w serwisie GRYOnline.pl aktywnego w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem ubiegania się o jedną z pięciu nagród jest wykonanie zadania konkursowego wskazanego w niniejszej wiadomości i wysłanie odpowiedzi na adres: [email protected] z tematem Good Loot VIP w terminie do 3 listopada 2016. W mailu należy podać swoją dokładną ksywkę powiązaną z kontem na GRYOnline.pl, na którym aktywny jest Abonament Premium z opcją VIP;

3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie;

4. W przypadku wygranej, warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji Ustawienia (przycisk „Zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

5. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w piątek 4 listopada 2016. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres podany w profilu zwycięzcy w serwisie GRYOnline.pl.