Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2015, 16:12

autor: Entelarmer

Kolejny FlatOut w drodze

Firma Strategy First zapowiedziała kolejną część wyścigowej serii FlatOut. Ma ona ukazać się w przyszłym roku i być tworzona we współpracy z fanami cyklu.

Wraki, wybuchy i wybite szyby – miłośnicy spokojnej jazdy raczej nie mają tu czego szukać. - Kolejny FlatOut w drodze - wiadomość - 2015-07-09
Wraki, wybuchy i wybite szyby – miłośnicy spokojnej jazdy raczej nie mają tu czego szukać.

Firma Strategy First zapowiedziała wydanie kolejnej części znanej serii FlatOut, czyli dynamicznych i niezbyt czystych wyścigów samochodowych. Za opracowanie czwartej (a właściwie piątej) odsłony cyklu weźmie się mało znane studio Kylotonn Entertainment (Truck Racer, Motorcycle Club), jako że twórcy serii – studio Bugbear Entertainment – pracują nad własnym następcą FlatOutaNext Car Game: Wreckfest. Może to niepokoić, jako że jak dotąd jedyna odsłona serii niestworzona przez fińskiego dewelopera – FlatOut 3: Chaos and Destruction od studia Team6 Game Studio – traktowana jest przez fanów jako czarna owca. Zresztą, sądząc po wypowiedzi prezesa Strategy First, Emmanuela Wallsa, wydawca również zdaje sobie z tego sprawę. Zapewnił on, że Kylotonn Entertainment dostarczy takiego FlatOuta, jakiego fani sobie życzą. W jaki sposób? Zapraszając do współpracy społeczność miłośników serii:

„FlatOut to nasza najważniejsza marka. Od strony społeczności napływają pomysły i sugestie, co chcieliby zobaczyć w nowym FlatOut. Chcielibyśmy zaprosić każdego, kto jest fanem FlatOuta, by wziął udział w tym procesie [tworzenia – przyp. autora]. Jesteśmy podekscytowani partnerstwem z Kylotonn Entertainment.”

I na ten moment to właściwie wszystko, co wiemy nadchodzącej grze. Datę premiery wyznaczono na 2016 rok, a produkcja ma ukazać się na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Ostatnia aktualizacja: 2015-07-08

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
FlatOut 4: Total Insanity

FlatOut 4: Total Insanity