Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2019, 09:27

autor: Aquma

Kolejny duży dodatek do Path of Exile dopiero w 2020 roku

Studio Grinding Gear Games przedstawiło plan rozwoju hack’n’slasha Path of Exile. W bieżącym roku otrzymamy cztery duże aktualizacje, zaś w 2020 r. zadebiutuje kolejne rozszerzenie (darmowe).

Znamy plan rozwoju Path of Exile. - Kolejny duży dodatek do Path of Exile dopiero w 2020 roku - wiadomość - 2019-01-21
Znamy plan rozwoju Path of Exile.

W SKRÓCIE:

  1. Path of Exile otrzyma w 2019 r. cztery duże aktualizacje;
  2. kolejne pełnoprawne rozszerzenie – odpowiadające rozmiarem Fall of Oriath i Betrayal – pojawi się w 2020 roku.

Studio Grinding Gear Games podzieliło się z fanami planem rozwoju hack’n’slasha Path of Exile. Z notki opublikowanej na oficjalnej stronie gry wynika, że kolejnego dużego rozszerzenia należy się spodziewać dopiero w 2020 roku. Nie oznacza to jednak, że do tego czasu nie otrzymamy żadnej zawartości – twórcy planują regularnie aktualizować swój tytuł, wprowadzając do gry nowe wyzwania, funkcje i umiejętności. Kolejne patche mają się ukazać w marcu (v3.6.0), czerwcu (v.3.7.0), wrześniu (v3.8.0) oraz grudniu (v3.9.0).

Pracując nad aktualizacjami zaplanowanymi na 2019 rok, mamy również nadzieję dokonać znaczących postępów w zakresie mega-dodatku 4.0.0, który prawdopodobnie pojawi się w 2020 roku. Tworzenie 4.0.0 jest ogromnym zadaniem, a nasze pragnienie wydawania dużych aktualizacji w dotychczasowym tempie również wywiera na nie swój wpływ. Dlatego poświęcimy tyle czasu, ile będzie trzeba, by upewnić się, że wszystko będzie gotowe, zanim zdecydujemy o dacie premiery - czytamy w notce.

Przypominamy, że najnowszy dodatek do Path of ExileBetrayalzadebiutował w grudniu na komputerach oraz Xboksie One. Rozszerzenie pozwala graczom zmierzyć się z tajemniczym Nieśmiertelnym Syndykatem. Warto też dodać, że hack’n’slash studia Grinding Gear Games niedługo trafi również na PlayStation 4. Gra zadebiutuje na platformie Sony w przyszłym miesiącu.

  1. Path of Exile – strona oficjalna
  2. W co grać, czekając na Diablo 4? Gry i mody, które wypełnią pustkę po diable
  3. Recenzja gry Path of Exile - darmowy konkurent najlepszych gier hack'n'slash