Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Wargaming.net Press Release 28 lutego 2014, 07:37

Kluczowe zmiany technologiczne w World of Tanks na 2014

Plany na ten rok będą przedstawiane w serii „pamiętników twórców.”

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Wargaming ma przyjemność zaprezentować pierwszy materiał video prezentujący zasadnicze zmiany, jakich doczeka się World of Tanks w 2014 roku. „To będzie przełomowy rok dla gry,” powiedział Mike Zhivets, producent World of Tanks. „Usprawnienia zaplanowane na 2014 rok dotkną każdego, kluczowego aspektu World of Tanks i sprawią, że zarówno wygląd jak i mechanika gry przeniosą World of Tanks na nowy poziom realizmu i immersji.”

Przez cały 2014 rok, World of Tanks otrzyma miedzy innymi nowe przetwarzanie grafiki, dodając szczegółowości modelom w grze i zapewniając większy realizm. Techniczne usprawnienia rozszerzą się również na silnik fizyczny, na przykład na zniszczalne otoczenie, dynamiczne zawieszenia czołgów, urywane wieżyczki przy wybuchach i zniszczalne mniejsze elementy maszyn. Jeśli chodzi o nowe tryby będą to bitwy historyczne oraz zupełnie nową funkcjonalność w grze – ufortyfikowane tereny. Wargaming przedstawi każdą z nowych funkcjonalności w serii “pamiętników twórców”.