Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2020, 09:20

autor: Paweł Woźniak

Klon Animal Crossing trafi na PC - oto Hokko Life

Hokko Life, czyli klon jednej z ekskluzywnych serii gier Nintendo, trafi na komputery osobiste poprzez platformę Steam w 2020 roku. Produkcja garściami czerpie inspiracje z Animal Crossing. Trafimy w niej do miasteczka, w którym będziemy mogli budować domy, zbierać surowce oraz spędzać czasy przy różnych ciekawych aktywnościach.

Hokko Life już wkrótce na pecetach. - Klon Animal Crossing trafi na PC - oto Hokko Life - wiadomość - 2020-02-11
Hokko Life już wkrótce na pecetach.
HOKKO LIFE W SKRÓCIE:
  • Data premiery: 2020 rok;
  • Gatunek: symulacje;
  • Twórcy: Robert Tatnell;
  • Platforma: PC;
  • Filary rozgrywki: trafiamy do miasteczka, w którym możemy podjąć się rozmaitych aktywności – m.in. budowania domów, projektowania mebli, łowienia ryb czy też dbania o własną plantację.

Kojarzycie serię gier Animal Crossing? To tytuły ekskluzywne na konsole Nintendo, w których gracze wcielają się w mieszkańca wioski zamieszkałej przez antropomorficzne zwierzęta. Podejmują się tam różnych prac, poznają inne postacie czy też po prostu eksplorują okolicę.

Najnowsza odsłona cyklu - New Horizons – trafi wyłącznie na Nintendo Switch 20 marca 2020 roku. Fani tego typu produkcji, którzy nie posiadają japońskiej konsoli, mają jednak szczęście, bowiem na komputerach osobistych jeszcze w tym roku pojawi się klon Animal Crossing - Hokko Life. Dokładna data premiery nie została podana, ale tytuł możecie już teraz dodać do listy życzeń na platformie Steam. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza gra, która czerpie inspiracje z produkcji Nintendo. Ostatnio Steama podbił Temtem, czyli klon serii Pokemon.

W Hokko Life trafimy do tytułowego miasteczka, w którym będziemy mogli m.in. budować domy (nie tylko dla siebie), tworzyć własne projekty mebli i ubrań czy też zbierać potrzebne surowce. Wśród atrakcji zajmujących czas znajdzie się również łowienie ryb oraz zbieranie owadów. Poniżej możecie rzucić okiem na kilka screenów z gry.