Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2010, 18:57

autor: Jiker

Klient otwartej bety Medal of Honor już dostępny

Firma Electronic Arts donosi, że w ramach przygotowań do otwartych beta testów trybu multiplayer pecetowej wersji gry Medal of Honor gracze mogą już rozpocząć pobieranie stosownego klienta. Dzięki temu przystąpią do bety od pierwszego dnia jej trwania.

Firma Electronic Arts donosi, że w ramach przygotowań do otwartych beta testów trybu multiplayer pecetowej wersji gry Medal of Honor gracze mogą już rozpocząć pobieranie stosownego klienta. Dzięki temu przystąpią do bety od pierwszego dnia jej trwania.

Główne testy rozpoczną się oczywiście 4 października i potrwają do 7 października (informacja znajduje potwierdzenie na oficjalnej, polskiej stronie MoH-a). Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób dołączyć do grona uczestników bety, a także jak pobrać wspomnianego klienta, uzyskacie pod adresem www.medalofhonor.com/pcopenbeta .

Klient otwartej bety Medal of Honor już dostępny - ilustracja #1

Baza Kunar

Wersja beta trybu multiplayer oferować będzie dwie mapki inspirowane prawdziwymi lokacjami – Bazę Kunar oraz Wzgórza Shahikot. Walki na pierwszej z map rozgrywane będą w trybie Sector Control, w którym dwie walczące ze sobą strony dążą do przejmowania taktycznych punktów na mapie. W przypadku wzgórz Shahikot dostępny będzie cechujący się odgórnymi wytycznymi tryb Combat Mission, w którym gracze zajmują się wykonywaniem kolejnych zadań, mających na celu pokonanie przeciwnej drużyny.

W obu udostępnionych trybach każdą ze stron konfliktu może reprezentować maksymalnie 12 graczy, dzięki czemu na danej mapie spotka się do 24 osób.

Klient otwartej bety Medal of Honor już dostępny - ilustracja #2

Wzgórza Shahikot

Europejska premiera pełnej wersji Medal of Honor zaplanowana została na 15 października, co oznacza, że do debiutu pozostały już raptem dwa tygodnie. Dlatego też powinniście traktować pecetowe beta testy jako przedsmak właściwej rozgrywki sieciowej. Produkcja zostanie wydana w wersjach przeznaczonych na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Za jej opracowanie odpowiedzialne są dwa studia – Danger Close Software (wyodrębnione z EA Los Angeles), projektujące kampanię dla jednego gracza, a także EA DICE, odpowiedzialne za rozgrywki sieciowe.

Na koniec przypominamy, że sklep gry-online prowadzi od pewnego czasu przedsprzedaż Medal of Honor. Możecie ją obecnie zamówić przed premierą za 129,90 złotych (PC) lub 199,90 złotych (PS3 i Xbox 360). Kupując tytuł w przedsprzedaży otrzymacie klucz do beta testów Battlefield 3, a nabywcy wersji na konsolę PlayStation 3 Medal of Honor: Frontline. Warto również odnotować, że w preorderze standardowe wydanie jest zastępowane przez edycję specjalną o nazwie Tier 1 (zapewniającą dostęp do dodatków w ramach gry). Po premierze gry wszystko wróci do normy.

Ostatnia aktualizacja: 2010-10-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Medal of Honor

Medal of Honor