Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2016, 11:30

autor: Góral

Kingdom Come: Deliverance - zobacz rozgrywkę z targów E3

Na tegorocznych targach E3 nie zabrakło deweloperów ze studia Warhorse, którzy zaprezentowali nowy materiał wideo z rozgrywką z wyczekiwanej gry RPG Kingdom Come: Deliverance.

Doczekaliśmy się nowego materiału wideo z rozgrywką z Kingdom Come: Deliverance. Widoczne poniżej nagranie pochodzi z targów E3 i przedstawia różne aspekty produkcji. Możemy m.in. obejrzeć menu postaci z jej statystykami, wyposażeniem itd. Chwilę później zaprezentowano bohatera ze zbroją, a przy okazji pochwalono się też kilkoma rodzajami hełmów, rękawic, butów, nagolenników, naramienników i nie tylko. Twórcy pokazali również konia, przeszli się po jednej z lokacji, naostrzyli miecz oraz powalczyli trochę na małej arenie. Jeżeli więc czekacie na ten projekt, to z pewnością warto obejrzeć kilkunastominutowy materiał. Premiera Kingdom Come: Deliverance miała odbyć się w tym roku, ale niedawno dowiedzieliśmy się, że tytuł trafi na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste dopiero w przyszłym roku.

Kingdom Come: Deliverance - zobacz rozgrywkę z targów E3 - ilustracja #1

Kingdom Come: Deliverance będzie grą RPG osadzoną w czasach średniowiecza. Gracze wcielą się w Henry’ego – syna kowala, który zginął wraz z innymi mieszkańcami wioski podczas napadu wrogiej armii. Chłopak postanawia się zemścić, ale przy okazji wplątuje się w większą aferę i ostatecznie zależeć będzie od niego przywrócenie porządku w całym państwie.

Produkcja została zapowiedziana pod koniec 2013 roku. Wkrótce po oficjalnym ogłoszeniu deweloperzy z czeskiego Warhorse Studios udali się z grą na Kickstartera, gdzie udało im się pozyskać ponad 1,1 miliona funtów na deweloping. Projekt można cały czas zamawiać na oficjalnej stronie, zapewniając sobie dostęp do wersji beta.

Kingdom Come: Deliverance - zobacz rozgrywkę z targów E3 - ilustracja #2