Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2023, 12:48

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny

Warhorse Studios potwierdziło nadejście Kingdom Come: Deliverance w wersji na konsole Switch. Jak popularna gra RPG prezentuje się na przenośnych urządzeniach Nintendo?

Źródło fot. Plaion
i

Kingdom Come: Deliverance to produkcja, która przez wielu uznawana jest za najlepszą grę RPG traktującą o średniowieczu. Wydano ją na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, ale dotąd brakowało jej choćby na Switchu. Informacje o tym, że tytuł w przyszłości trafi na sprzęt Nintendo powracały dosyć regularnie, ale nie docierały do nas w tej sprawie żadne oficjalne szczegóły. Aż do teraz.

Czeskie Warhorse Studios ogłosiło, że Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku. Nad przygotowaniem portu czuwała firma Saber Interactive, która pomagała m.in. w przeniesieniu na sprzęt Nintendo gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition pojawi się na Nintendo Switch na początku 2024 roku! Ekscytującą podróż Henryka już wkrótce udostępnimy Wam dzięki współpracy z Saber Games – czytamy we wpisie Warhorse na X/Twitterze.

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny - ilustracja #1
Źródło: X/Twitter, @WarhorseStudios.

Gra ukaże się w wersji Royal Edition, którą będzie można zakupić w dystrybucji cyfrowej oraz fizycznej. Zawiera ona „podstawkę” oraz wszystkie DLC: Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Band of Bastards i A Woman's Lot.

Wydawnictwo Plaion podzieliło się też kilkoma screenami ze switchowej wersji Kingdom Come: Deliverance. Możecie je obejrzeć poniżej. Teraz pozostaje czekać na pierwsze zwiastuny z fragmentami gameplayu.

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny - ilustracja #2

Plaion

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny - ilustracja #3

Plaion

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny - ilustracja #4

Plaion

Kingdom Come: Deliverance trafi na Switcha na początku 2024 roku, mamy pierwsze screeny - ilustracja #5

Plaion

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej