Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 listopada 2020, 12:05

Kingdom: Classic za darmo w Humble Store

W Humble Store można zdobyć za darmo cyfrowy egzemplarz gry Kingdom: Classic na platformę Steam. Promocja potrwa do 9 listopada do godziny 9:00 czasu polskiego.

Nie tak dawno na platformie Epic Games Store rozdawana była (po raz wtóry) nietypowa strategia Kingdom: New Lands od studia noio. Osoby zaznajomione ze sceną gier niezależnych zapewne zdają sobie sprawę z tego, że jest to ulepszona wersja produkcji wydanej pierwotnie w 2015 roku. Jak rzeczony oryginał wyglądał w akcji? Teraz macie bardzo dobrą okazję, by to sprawdzić. Otóż Kingdom: Classic jest obecnie dostępne za darmo w Humble Store. Aby zdobyć swój egzemplarz, musicie wejść na poniższą stronę, zalogować się na swoje konto Humble, a następnie kliknąć przycisk „Get the game” i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami. W ten sposób otrzymacie kod do wykorzystania na platformie Steam.

  1. Kingdom: Classic za darmo w Humble Store

Bezpłatny egzemplarz Kingdom: Classic będzie można zdobyć za darmo do poniedziałku 9 listopada. Promocja zakończy się o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Przypominamy, że Kingdom: Classic było już raz rozdawane za darmo. Stało się to w grudniu 2017 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Kingdom