Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2017, 10:18

autor: Vergil

Darmowe Kingdom Classic i DLC do Kingdom: New Lands

Kolejna darmowa produkcja czeka na graczy – tym razem mowa o Kingdom: Classic, czyli side-scrollowej grze strategicznej, która zadebiutowała w 2015 roku (jako po prostu Kingdom). Na tym jednak nie koniec. Bezpłatnego DLC doczekała się ponadto ulepszona wersja tej produkcji, zatytułowana Kingdom: New Lands.

Ostatnimi czasy coraz częściej donosimy Wam o grach, które można zdobyć za darmo w różnych kanałach dystrybucji cyfrowej. Tym razem padło na Kingdom: Classic, czyli jedną z najciekawszych gier strategicznych, jakie ujrzały światło dzienne w ostatnich latach. Produkcja została udostępniona za darmo na platformie Steam – warto jednak się pospieszyć, gdyż promocja zakończy się dzisiaj wieczorem. Co należy zrobić, by zdobyć własny egzemplarz tego tytułu? Wystarczy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve i na karcie gry kliknąć w przycisk „Zainstaluj” – pozycja zostanie dodana do Waszej biblioteki.

Niech Was nie zwiedzie kolorowa grafika – Kingdom potrafi rzucić całkiem spore wyzwanie. Dodatek do Kingdom: New Lands, noszący miano Skull Island, ma podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej – weterani powinni być zachwyceni. - Darmowe Kingdom: Classic i DLC do Kingdom: New Lands - wiadomość - 2017-12-20
Niech Was nie zwiedzie kolorowa grafika – Kingdom potrafi rzucić całkiem spore wyzwanie. Dodatek do Kingdom: New Lands, noszący miano Skull Island, ma podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej – weterani powinni być zachwyceni.
Skromne początki

Kingdom wyewoluowało z przeglądarkowej flashówki o tym samym tytule, stworzonej przez Thomasa van den Berga. W 2015 roku produkcja doczekała się premiery komercyjnej edycji (która trafiła nie tylko na pecety, ale też na urządzenia mobilne), z kolei rok później zadebiutowało Kingdom: New Lands, czyli jej ulepszona i rozbudowana wersja, dostępna zarówno na pecetach oraz urządzeniach mobilnych, jak i na konsolach; na ostatnią z nich, czyli PlayStation 4, pozycja trafi w styczniu 2018 roku.

Na tym jednak nie kończą się dobre wieści dotyczące serii. Wczoraj odbyła się bowiem premiera bezpłatnego dodatku do Kingdom: New Lands, czyli ulepszonej wersji Kingdom: Classic. Twórcy przekonują, że rozszerzenie ochrzczone mianem Skull Island będzie stanowić olbrzymie wyzwanie nie tylko dla nowicjuszy, lecz także dla osób, które zjadły zęby na podstawowej wersji gry. Add-on trafił już na komputery osobiste i konsolę Nintendo Switch, a do końca tygodnia zostanie udostępniony posiadaczom Xboksa One i „graczom mobilnym”; na PlayStation 4 zadebiutuje natomiast 16 stycznia 2018 roku, wraz z pełną wersją Kingdom: New Lands.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.