Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2013, 20:07

autor: Ender

Killzone: Shadow Fall – nowy trailer i informacje o trybie multiplayer

Sony opublikowało nowy trailer Killzone: Shadow Fall oraz podało informacje związane z planowanym Season Passem, gwarantującym graczom dostęp do wydawanych po premierze gry zestawów DLC dla rozgrywek wieloosobowych.

Killzone: Shadow Fall jest zapewne największym ekskluzywnym tytułem startowym PlayStation 4 - Killzone: Shadow Fall – nowy trailer i informacje o trybie multiplayer - wiadomość - 2013-09-24
Killzone: Shadow Fall jest zapewne największym ekskluzywnym tytułem startowym PlayStation 4

Na przełomie sierpnia i września poznaliśmy szereg informacji związanych z trybem multiplayer w nadchodzącym Killzone: Shadow Fall. Jak się wówczas dowiedzieliśmy, twórcy gry postanowili mocno zróżnicować i uatrakcyjnić tę formę zabawy, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach w dużej mierze jej kształt wpływa na popularność FPS-ów. Na starcie gracze otrzymają aż osiem trybów rozgrywki, 22 rodzaje broni oraz trzy klasy do wyboru. Deweloperzy obiecali przy tym, że wszelkie poprawki i nowe mapy dla multi będą chcieli publikować całkowicie za darmo.

Dziś jednak, poza publikacją nowego trailera, ku zaskoczeniu fanów serii, twórcy oficjalnie zapowiedzieli Season Pass dla gry, zawierający aż sześć planowanych zestawów DLC, wśród których znajdziemy areny dla rozgrywek multiplayer. Producenci tłumaczą się jednak z tego ruchu. Nowe mapy wieloosobowe, zgodnie z planami, mają być rzeczywiście darmowe, a sprzedawane w formie DLC poziomy przeznaczone są wyłącznie dla nowego trybu co-op, który zostanie zawarty w Season Passie. DLC mają, poza bezpłatnymi dodatkami, przedłużyć życie nowego Killzone'a. Komplet sprzedawany będzie w cenie 19 euro (ok. 80 zł), zarówno w dystrybucji cyfrowej jak i w sklepach, w formie zdrapki z kodem.

W skład Season Pass dla Killzone: Shadow Fall wchodzi:

  1. Online co-op expansion pack – nowy tryb sieciowych rozgrywek wieloosobowych. DLC oferuje dwa warianty gry co-op, które skupiają się na współpracy pomiędzy graczami w trzyosobowej drużynie i walce z hordami przeciwników. Zestaw odda w nasze ręce cztery areny.
  2. Trzy paczki dodatkowych map dla trybu co-op – każda paczka zawiera dwie unikalne areny.
  3. Dwa rozszerzenia trybu multiplayer – twórcy nie ujawnili jeszcze żadnych szczegółów związanych z tymi dodatkami, ale wedle wstępnych zapowiedzi mają zapewnić wiele godzin zabawy.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup paczki w dniu premiery gry, otrzymamy bonusową skórkę dla drona oraz ekskluzywny ruch postaci w multiplayerze.

Killzone: Shadow Fall ukaże się w Europie 29 listopada. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4.

  1. Graliśmy w Killzone: Shadow Fall – exclusive na PS4 odchodzi od liniowości
  2. Oficjalna strona serii Killzone
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Killzone: Shadow Fall

Killzone: Shadow Fall