Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2018, 04:09

Pierwszy gameplay z RAGE 2

Firma Bethesda Softworks rozpoczęła swoją konferencję podczas tegorocznych targów E3 od prezentacji ujawnionego w maju RAGE 2. Pokazano kilka minut fragmentów rozgrywki i podzielono się szczegółami na temat świata, umiejętności bohatera i fabuły.

Kilkuminutowy gameplay z RAGE 2 rozpoczął drugą (trzecią, jeśli liczyć też EA Play) konferencję tegorocznych targów. - Pierwszy gameplay z RAGE 2 - wiadomość - 2018-06-11
Kilkuminutowy gameplay z RAGE 2 rozpoczął drugą (trzecią, jeśli liczyć też EA Play) konferencję tegorocznych targów.

Konferencja firmy Bethesda Softworks podczas tegorocznych targów E3 rozpoczęła się niemrawo – zanim zobaczyliśmy jakiekolwiek prezentacje, musieliśmy wysłuchać występu na żywo, wzajemnego słodzenia ekip id Software i Avalanche Studios, a także przydługich, acz zabawnych docinek w stronę Walmartu, sieci sklepów odpowiedzialnej za ogromny wyciek informacji w maju. Ale gdy w końcu zaczęły się pokazy, na pierwszy ogień poszło RAGE 2. W Los Angeles deweloperzy zaprezentowali kilka minut fragmentów rozgrywki, przedstawiających starcia zarówno z mutantami, jak i ze zwyczajnymi bandziorami z irokezami we wszystkich kolorach tęczy. Nie zabrakło ataków bumerangiem, granatów wyrzucających wszystko w powietrze i specjalnych umiejętności – np. potężnego uderzenia – czyniących z protagonisty, strażnika Walkera, coś na wzór postapokaliptycznego superbohatera. Duży nacisk położono też na przemieszczanie się i walki przy użyciu morderczych samochodów. Opisywany materiał zobaczycie poniżej.

Przy okazji Bethesda ujawniła też zawartość edycji specjalnych gry dla tych, którym RAGE 2 wyjątkowo się spodoba. W wersji Deluxe, kosztującej 79,99 dolara, otrzymamy specjalne misje, skórki oraz wyposażenie, dające nam przewagę na polu bitwy – w tym BFG, legendarną broń z cyklu Doom. Z kolei edycja kolekcjonerska zaoferuje nam wszystko to plus steelbooka, plakat i… zabawkową głowę mutanta Ruckusa, która mówi, śpiewa i idealnie nadaje się do zamontowania na ścianie. Zarówno specjalne, jak i zwyczajne wersje RAGE 2 trafią na PC, PlayStation 4 i Xboksa One na wiosnę przyszłego roku.

  1. Oglądaj z nami konferencję Bethesdy na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry RAGE 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

RAGE 2

RAGE 2