Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2022, 09:26

autor: Jakub "Rozbo" Tarchała

Kevin sam w domu lady Dimitrescu, Święta przyszły wcześniej

Pamiętacie przeróbkę z Cyberpunka 2077 z Jimem Carreyem w roli głównej? Autor filmu nie zawodzi, serwując kolejną abstrakcję – „Kevin sam w domu”, ale… w posiadłości lady Dimitrescu z Resident Evil Village.

Źrodło fot. eli_handle_b.wav
i

Świat Resident Evil Village przesiąknięty jest koszmarnymi wizjami, wywołującymi ciarki na plecach lub obrzydzenie. Trudno doszukać się w tym tytule radosnych momentów, a co dopiero żartów podchodzących pod komedię. Internet ma jednak inne zdanie.

Kevin McCallister sam w posiadłości lady Dimitrescu

Autorem przeróbki jest popularny w ostatnim czasie użytkownik eli_handle_b.wav. Pamiętacie Ace Ventura w Night City z gry Cyberpunk 2077 czy Clinta Eastwooda w Red Dead Redemption 2? Za wykreowanie wszystkich tych filmów odpowiada wyżej wspomniany autor.

Tym razem Kevin, najwyraźniej z własnej woli, odwiedza upiorny zamek oraz wioskę, skacze z popcornem po łóżku, odstrzeliwuje głowę Lycanowi ze strzelby, a także robi wślizg pod nogami samej lady Dimitrescu. Warto to zobaczyć na własne oczy.

Publiczność chce więcej

Omawiana przeróbka w zaledwie 18 godzin „dobiła” do ponad 130 tys. wyświetleń. Na podstawie wcześniejszych twórczości łatwo można stwierdzić, że przekroczenie miliona odtworzeń jest tylko kwestią czasu. Film podbija nie tylko serwis YouTube, ale również Reddita. Użytkownicy nie kryją zachwytu.

Kevin sam w domu lady Dimitrescu, Święta przyszły wcześniej - ilustracja #1

Szczerze mówiąc, dom Kevina (z filmu) wypełniony wszystkimi pułapkami to bez wątpienia „Rezydencja Zła”.

Kevin sam w domu lady Dimitrescu, Święta przyszły wcześniej - ilustracja #2

To najlepsza rzecz, jaką widziałem kiedykolwiek na Reddicie.

Kto powinien być gwiazdą następnej przeróbki eli_handle_b.wav? Może Adam Sandler albo Steve Martin? Jedno jest wiadome – niezależnie od decyzji co do głównej roli, warto jest czekać na efekt końcowy.