Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2022, 12:28

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Clint Eastwood w RDR2, kolejny rewelacyjny filmik

YouTuber eli_handle_b.wav ponownie popełnił montaż, któremu blisko do miana arcydzieła. Tym razem przeniósł on Clinta Eastwooda do Red Dead Redemption 2.

Źrodło fot. YouTube/eli_handle_b.wav
i

Czy Red Dead Redemption 2 może być jeszcze bardziej westernowe? Nowe przeróbki od eli_handle_b.wav pokazują, że jak najbardziej tak. Jedyne, czego potrzeba, to Clint Eastwood i jego role w westernach.

Youtuber znowu pokazuje klasę

O przeróbkach autora wspominaliśmy już kilkukrotnie. Odpowiada on m.in. za przeniesienie RoboCopa do Cyberpunka 2077 i Leslie’ego Nielsena do Detroit: Become Human. Teraz na jego kanale znajdziecie dwa filmy z Clintem Eastwoodem, który gościnnie wystąpił w RDR2.

Fragmenty, których eli_handle_b.wav użył do montażu, pochodzą z sagi westernów Sergio Leone: Za garść dolarów, Za kilka dolarów więcej i Dobry, zły i brzydki.

Ponownie, jak to w przypadki przeróbek tego autora bywa, urywki z filmów zostały idealnie dobrane. W obu montażach pojawiają się bowiem momenty, gdzie aktor tak dobrze wpasowuje się w RDR2, że można wziąć go za postać z gry.

Kolejna przeróbka, kolejny hit

Clint Eastwood w RDR2 bez dwóch zdań jest jednym z najlepszych materiałów, które udało się stworzyć youtuberowi. Internet zalewają schlebiające montażyście opinie, z którymi trudno się nie zgodzić.

Stary, myślę, że to jest najwspanialszy edit jak do tej pory. Interakcja między grą a Clintem jest wspaniała.– napisał Maljinwo.

Są fragmenty, w których Clint tak dobrze się wtopił, że jest to szczerze mówiąc świadectwo zarówno graficznej perfekcji RDR2, jak i twoich umiejętności montażu. Cały ten filmik był na najwyższym poziomie i Micah został zlekceważony – napisał AssassinGlasgow.

Jak zapewne się domyślacie, nie jest to pierwszy ani ostatni montaż autora. Dlatego też, jeśli chcecie być na bieżąco z jego projektami, warto śledzić kanał eli_handle_b.wav na YouTube.

  1. Kanał eli_handle_b.wav na YouTube