Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 listopada 2023, 13:46

Karty graficzne AMD i Nvidia w promocji Black Weeks

Czas na upgrade komputera i nową kartę graficzną. W sklepach internetowych pojawiły się liczne okazje, z których warto skorzystać, jeśli dysponuje się maksymalnie średnim budżetem na podzespoły komputera.

Źródło fot. Nvidia; materiały promocyjne / AMD; materiały promocyjne
i

Wymagania sprzętowe gier rosną, a problemy z optymalizacją są coraz bardziej notoryczne. Dlatego ulepszenie swojego stanowiska o nową kartę graficzną jest opcją wartą rozpatrzenia. W listopadzie w wielu miejscach trwają duże wyprzedaże związane ze zbliżającym się Black Friday. Znaleźliśmy kilka bardzo dobrych okazji na karty graficzne.

Solidne karty graficzne w promocji

Rosnące wymagania sprzętowe i problemy z optymalizacją gier sprawiają, że nawet 8 GB pamięci VRAM w karcie graficznej może nie wystarczyć. Z tego powodu należy zwracać uwagę na ilość pamięci, jaką dysponuje nowa karta graficzna – 12 GB powinno być minimum, jakie warto brać pod uwagę. Już nawet za mniej niż 2000 zł można zakupić kartę graficzną, które spełni te wymagania i pozwoli na granie w znacznie lepszych warunkach.

Zarówno w sklepie internetowym Amazon.pl, jak i RTV Euro AGD można trafić na wyjątkowo dobre okazje na karty graficzne od AMD oraz NVIDII. Dotyczy to kart najnowszej generacji oraz poprzedniej, która wciąż poradzi sobie nawet z najnowszymi grami. Z poniższymi kartami graficznymi wejdziesz na nowy poziom rozgrywki.

W ofercie ratalnej RTV Euro AGD dwie pierwsze raty spłaca sklep.

Powyższe ceny wciąż obowiązują na 16 listopada oraz nie wymagają podania żadnych kodów promocyjnych. Czas rozpocząć rozgrywkę z większą liczbą detali i klatek na sekundę.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął na Allegro, gdzie wciąż można zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem.

więcej