Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 listopada 2023, 20:05

Nowy monitor? Gorące okazje na Black Friday Weeks 2023 i nie tylko!

Black Friday 2023 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym w niższych cenach zakupicie wiele modeli monitorów.

Źródło fot. GIGABYTE
i

Szukacie nowego monitora? Jeśli tak, to możecie obecnie zaoszczędzić. Zbliża się Black Friday 2023, więc w polskich sklepach dostępne są liczne promocje na sprzęt tego typu. Poniżej znajdziecie natomiast kilka najciekawszych ofert.

GIGABYTE FV43U za 2 978,22 zł

Wśród przecenionych modeli jest między innymi GIGABYTE FV43U. W Neonet kosztuje on obecnie 2 978,22 zł. Cena nalicza się po wpisaniu kodu RABAT60.

Monitor GIGABYTE FV43U w Neonet

GIGABYTE FV43U to dość wyjątkowy model monitora, który wyróżnia się przede wszystkim wielkością matrycy. Wynosi ona bowiem aż 43 cale – wszystko to w standardowych proporcjach 16:9. Jeśli natomiast chodzi o maksymalną rozdzielczość, to w tym przypadku mowa o 4K (3840 x 2160 pikseli). Będziecie więc mogli bez przeszkód zobaczyć każdy detal.

Oczywiście model ten ma matową powłokę na matrycy. Dzięki temu będziecie wygodnie korzystać z monitora nawet w dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Dodatkowo czas reakcji poniżej 3 ms sprawia, że ruch na ekranie jest szybki i naturalny, bez rozmycia czy zniekształceń.

Ponadto wyposażony został w dwa złącza HDMI, dzięki temu możecie go podłączyć do kilku źródeł sygnału.

Promocje na monitory w polskich sklepach

  1. Monitor AOC Q27B3MA – 589 zł (cena z kodem MONITOR23), Morele.net
  2. Monitor DAHUA LM24-A200 (24 cale) – 369 zł, Media Expert
  3. Monitor Gigabyte GS27FC (27 cali) – 749 zł, Morele.net

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej