Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 listopada 2023, 12:45

Promocje na LEGO w Amazon Black Friday Week! Fantastyczne zestawy w kuszących cenach

W ramach akcji Black Friday Weeks na Amazon możecie zakupić wiele fantastycznych zestawów LEGO w okazyjnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Źródło fot. LEGO
i

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, więc pewnie wielu z Was zaczyna się rozglądać za prezentami dla najbliższych. Wybór odpowiedniego podarku nie jest jednak sprawą łatwą i niejednego może doprowadzić na skraj załamania. Aby oszczędzić Wam bólu głowy, przejrzeliśmy aktualne oferty sklepów internetowych w celu wybrania najrozsądniejszych propozycji.

Najciekawiej wygląda promocja na Amazonie, gdzie do 27 listopada trwa Black Friday Weeks. Przez ten czas największa na świecie platforma zakupowa oferować będzie różnego rodzaju produkty w znacznie niższych cenach. Tyczy się to między innymi klocków LEGO opartych na licencji Star Wars i Harry Potter.

Zestawem, który zwrócił naszą uwagę, jest LEGO Star Wars Myśliwiec E-Wing Nowej Republiki kontra Myśliwiec Shin Hati. Cena produktu to 321,74 zł i według naszej wiedzy jest to najniższa obecnie kwota na rynku.

LEGO Star Wars Myśliwiec E-Wing Nowej Republiki kontra Myśliwiec Shin Hati na Amazon.pl

LEGO Star Wars Myśliwiec E-Wing Nowej Republiki kontra Myśliwiec Shin Hati

Promocje na LEGO w Amazon Black Friday Week! Fantastyczne zestawy w kuszących cenach - ilustracja #1
Źródło: LEGO, grafika promocyjna.

Niezależnie od tego, czy Wasza pociecha jest wielkim fanem Gwiezdnych wojen, czy też nie, zestaw dwóch myśliwców LEGO z całą pewnością wzbudzi uśmiech na jej twarzy.

Po złożeniu składającego się w sumie z aż 1056 elementów zestawu nie tylko otrzymamy wspomniane myśliwce, ale także pięć minifigurek przedstawiających droida astromechanicznego, Shin Hati, jej mistrza Baylana Skolla (oboje z mieczami świetlnymi), Morgan Elsbeth oraz kapitan Porter z pistoletem blasterowym.

W ramach ciekawostki warto dodać, że myśliwiec Shin Hati został wyposażony w otwierany kokpit, dwa miotacze klocków i miejsce do przechowywania broni. Z kolei w E-Wingu znajdziemy miejsce dla droida oraz chowane podwozie.

Black Friday Weeks na Amazon.pl – pozostałe promocje

  1. LEGO Harry Potter Hedwiga – 153,04 zł
  2. LEGO Harry Potter Flaga Hufflepuffu – 97,48 zł
  3. LEGO Harry Potter Flaga Slytherinu – 90,41 zł
  4. LEGO Harry Potter Skrzat Zgredek – 86,30 zł
  5. LEGO Star Wars Hełm Dartha Vadera – 243,73 zł
  6. LEGO Star Wars Piracki Myśliwiec – 89,82 zł
  7. LEGO Władca Pierścieni: Rivendell – 1833,04 zł
  8. LEGO City Remiza strażacka – 169,09 zł

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej