Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 lutego 2018, 19:33

autor: Góral

Jutro rozpocznie się wyprzedaż Lunar New Year Sale na Steamie

Przypominamy, że prawdopodobnie jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejna wyprzedaż na Steamie, więc powoli szykujcie portfele.

Lord Gaben po raz kolejny ogołoci nasze portfele, no chyba że tym razem nie pojawią się ciekawe promocje / Grafika znaleziona w serwisie GameAxis. - Jutro rozpocznie się wyprzedaż Lunar New Year Sale na Steamie - wiadomość - 2018-02-15
Lord Gaben po raz kolejny ogołoci nasze portfele, no chyba że tym razem nie pojawią się ciekawe promocje / Grafika znaleziona w serwisie GameAxis.

Na Twitterze Steam Database opublikowano w styczniu informację o tym, że 15 lutego na Steamie rozpocznie się wyprzedaż Lunar New Year Sale, która potrwa do dziewiętnastego dnia tego samego miesiąca. Wiadomość została pozyskana dzięki programowi Steam Direct, który w połowie 2017 roku zastąpił Steam Greenlight. Ułatwia on wydawanie gier w sklepie Valve, a przy okazji jest kopalnią wiedzy na temat nadchodzących promocji, gdyż zarejestrowani deweloperzy, czyli właściwie każdy skory do wypełnienia wniosku i wydania 100 dolarów, otrzymują oczywiście stosowne powiadomienia z wyprzedzeniem. Informację potwierdzono na forum Reddit, gdzie pojawił się nawet komunikat rozsyłany przez Valve. Można więc uznać, że to już pewne. Z racji, że do startu promocji pozostała niecała doba (bazując na wcześniejszych wyprzedażach organizowanych na Steamie, nowa promocja rozpocznie się o godzinie 19:00), postanowiliśmy Wam o tym przypomnieć.

Post Steam Database na Twitterze.
Post Steam Database na Twitterze.

Jeżeli z jakichś powodów nie lubicie platformy należącej do Valve, to możecie skorzystać z oferty rodzimego sklepu GOG.com. Od wczoraj trwa tam wyprzedaż obejmująca ponad 500 produkcji w obniżonych cenach, zorganizowana z okazji Chińskiego Nowego Roku. Dodatkowo jeszcze przez kilkanaście godzin rozdawana będzie bijatyka The King of Fighters 2002. Przypominamy również o darmowym horrorze Dead Space dostępnym na Originie.