Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2012, 12:55

Just Cause 2 z multiplayerem – można pobierać fanowski mod

Multiplayer w Just Cause 2 stał się faktem – wypuszczono amatorski mod, który wprowadza ten tryb rozgrywki. Autorzy pomysłu zaznaczają, że modyfikacja jest jeszcze niedoskonała i zapraszają do jej testowania.

Just Cause 2 z multiplayerem, oczywiście dzięki fanom.

Można już pobierać mod wprowadzający multiplayer do Just Cause 2 – na razie w wersji testowej. Modyfikacja została przygotowana przez grupę fanów, którzy zawsze marzyli o graniu w kilka osób w świetną grę sandboksową studia Avalanche. Prace nad tym interesującym rozwinięciem zostały rozpoczęte dawno temu, ale dopiero niedawno amatorscy modderzy pokazali pierwsze materiały udowadniającymi, że mod działa.

Just Cause 2 Multiplayer można ściągać z oficjalnej strony projektu. W paczce z niezbędnymi plikami znajduje się instrukcja opisująca proces instalacji modyfikacji. Autorzy zaznaczają w niej, że mod może sprawiać problemy, bo wciąż jest niestabilny. Rozgrywka jest testowana na serwerze próbnym – trudno powiedzieć, czy będzie on działał cały czas. Po więcej szczegółów odsyłamy na konto Twitter osób odpowiedzialnych za modyfikację.

Just Cause 2 to imponująca wizualnie sandboksowa gra akcji, w której siejemy spustoszenie na tropikalnej wyspie. Rozgrywka sprowadza się dosłownie do niszczenia oddziałów i baz przeciwnika – frakcji sprawującej kontrolę nad okolicą. Dzieło Avalanche Studios spodobało się recenzentom i graczom. Obecnie producent zajmuje się nowym projektem, najprawdopodobniej przeznaczonym na konsole następnej generacji.

  1. Oficjalna strona Just Cause 2 Multiplayer