Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2021, 12:49

autor: Aquma

Judgment trafi na PS5 i Xbox Series X / S

Japoński koncern Sega poinformował, że spin-off popularnego cyklu Yakuza – zatytułowany Judgment – w kwietniu trafi na PS5, Xboksy Series X / S oraz platformę Google Stadia.

W SKRÓCIE:

  1. Judgment zmierza na PS5, Xboksa Series X / S oraz Stadię;
  2. gra zadebiutuje na tych platformach 23 kwietnia 2021 roku;
  3. według plotek niewykluczona jest też wersja PC, ale pojawi się ona później, w związku z czasową ekskluzywnością dla Google Stadii.

Firma Sega poinformowała, że wydany w połowie 2019 roku spin-off serii YakuzaJudgment trafi również na konsole PlayStation 5, Xbox Series X / S oraz Google Stadię. Produkcja będzie dostępna na tych platformach od 23 kwietnia bieżącego roku. Udostępniono też krótki trailer, który znajdziecie poniżej.

W zapowiedzi nie wspomniano o wersji PC, co jest o tyle zaskakujące, że komputerowi gracze w ostatnich latach otrzymali możliwość ogrania niemal wszystkich części wspomnianego cyklu Yakuza (trzecia, czwarta i piąta odsłona zadebiutowały dosłownie kilka dni temu – są dostępne na Steamie, a także w ramach subskrypcji Xbox Game Pass; do premiery pecetowego wydania „szóstki” dojdzie pod koniec marca).

Tweet grupy SMT Network sugeruje, że nieobecność Judgment na PC jest chwilowa i ma związek z czasową ekskluzywnością dla Stadii (podobnie jak było w przypadku Crayty).

Judgment trafi na PS5 i Xbox Series X / S - ilustracja #1
Tweet SMT Network. Źródło: https://twitter.com/SMTNetwork/status/1356381484354043908

Przypominamy, że obecnie Judgment jest dostępne na konsoli PlayStation 4 (dzięki wstecznej kompatybilności zagramy też na PS5), na której zadebiutowało 25 czerwca 2019 roku.

  1. Judgment – poradnik
  2. Judgment – strona oficjalna