Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2017, 19:34

autor: Ender

Jotun: Valhalla Edition za darmo w serwisach GOG.com i Steam

W ramach specjalnej promocji wszyscy posiadacze kont w serwisach dystrybucji cyfrowej GOG.com oraz Steam mogą za darmo pobrać pełną wersję zręcznościowo-przygodowej gry Jotun: Valhalla Edition, która pierwotnie zadebiutowała w 2015 roku.

Niezależni deweloperzy ze studia Thunder Lotus Games przygotowali specjalną promocję, w ramach której do poniedziałku można za darmo pobrać pełną wersję gry Jotun: Valhalla Edition. Tytuł dostępny jest bez dodatkowych kosztów w serwisach dystrybucji cyfrowej GOG i Steam. Aby stać się jego posiadaczem wystarczy zalogować się na swoje konto i dodać go na stałe do wirtualnej biblioteki. Przypomnijmy, że Jotun zadebiutował na komputerach PC w 2015 roku. Produkcja czerpie inspirację z mitologii skandynawskiej, a jej bohaterką jest wikińska wojowniczka Thora, której dusza po haniebnej śmierci przenosi się w zaświaty. Na miejscu staje przed szeregiem prób, mających udowodnić bogom, że jest godna tego, by trafić do legendarnej Valhalli. Jednym z najciekawszych elementów gry jest jej dwumiarowa i świetnie animowana oprawa graficzna.

  1. Jotun: Valhalla Edition w serwisie Steam
  2. Jotun: Valhalla Edition w serwisie GOG

Warto dodać, że deweloperzy z Thunder Lotus Games szykują się do premiery swojego kolejnego dzieła, którym jest gra Sundered. Pojawi się ona 28 lipca na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona Jotun: Valhalla Edition