Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 grudnia 2013, 19:15

autor: qjin

Jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Fallout: New Vegas, Might & Magic: Heroes VI, Total War: Rome II

Kolejny dzień i kolejne promocje z okazji świątecznej wyprzedaży na platformie Steam – tym razem taniej można nabyć m.in. Total War: Rome II, Euro Truck Simulator 2, Mass Effect 2 oraz gry indie pokroju The Swapper czy Deadlight.

W jedenastym dniu świątecznej wyprzedaży na Steamie przeceniono dużo tytułów z dwójką w nazwie: Prototype 2, Sniper 2, Mass Effect 2 czy Trine 2. - Jedenasty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Fallout: New Vegas, Might & Magic: Heroes VI, Total War: Rome II - wiadomość - 2013-12-29
W jedenastym dniu świątecznej wyprzedaży na Steamie przeceniono dużo tytułów z dwójką w nazwie: Prototype 2, Sniper 2, Mass Effect 2 czy Trine 2.

Tradycyjnie o godzinie 19:00 czasu polskiego pojawił się nowy rzut we wszystkich poszczególnych ofertach w ramach zimowej promocji w sklepie cyfrowej dystrybucji firmy Valve. Cięcia cen dotknęły takie gry, jak Might & Magic: Heroes VI, Total War: Rome II, Euro Truck Simulator 2 czy mniejsze, ale godne uwagi produkcje, z The Swapper i Spelunky na czele.

Oferty dnia (ważne do wtorku do godz. 19:00)

Promocja trwająca 48 godzin obejmuje następujące tytuły:

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

Szybka promocja na cztery wybrane gry:

Wybór społeczności (wybierz następną przecenę)

Kolejny dzień głosowania na jeden z trzech dostępnych na liście tytułów, z których ten, który uzyska najwięcej głosów społeczności Steam, trafi do promocji:

Aktualny wybór społeczności (oferta ważna do jutra do godz. 3:00):

Jeśli ominęliście ostatnie przeceny, a interesuje Was któryś z wczorajszych tytułów dnia, to nadal macie szansę na zakup w obniżonej cenie. Oferty z głównej promocji są bowiem ważne jeszcze przez najbliższe 24 godziny.

Zostało już tylko kilka dni przecen w ramach świątecznej wyprzedaży na Steamie. Pełną listę gier objętych zniżkami znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu elektronicznej dystrybucji Valve.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.