Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 czerwca 2024, 16:57

Jeden z najpopularniejszych głośników na Amazon jest teraz w bajecznej promocji. Soundcore Motion Plus to 30-watowy osiłek, który jakością dźwięku pogrąża nawet JBL

Głośnik Soundcore Motion+ firmy Anker to produkt, który zasługuje na uwagę zarówno ze względu na jakość dźwięku, jak i solidność wykonania. Ten niepozorny głośnik z łatwością wygrywa z JBL Flip 6, a do tego jest dostępny w bajecznej cenie.

Źródło fot. Anker
i

Soundcore Motion+ wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim designem. Ma on też certyfikat IPX7, co oznacza, że można go bez obaw używać na plaży, przy basenie czy podczas deszczu. Głośnik ten jest hitem wśród użytkowników i wcalę się temu nie dziwię, biorąc pod uwagę jego cenę.

Ten głośnik to lepszy wybór niż JBL – kliknij i zobacz świetną promocję w sklepie Amazon.

Dźwięk lepszy niż JBL

Najważniejszym aspektem każdego głośnika jest jakość dźwięku, a Soundcore Motion+ w tej kategorii zdecydowanie nie zawodzi. Sprzęt został wyposażony w dwa głośniki wysokotonowe oraz dwa niskotonowe, co według użytkowników zapewnia szerokie spektrum dźwięków. Co więcej, jak na tej wielkości urządzenie ma wystarczającą moc wynoszącą 30 W. Jego brzmienie jest zaś bogate i szczegółowe, z wyraźnymi wysokimi tonami i głębokimi basami. Dodatkowo, technologia Qualcomm aptX zapewnia przesyłanie wysokiej jakości dźwięku przez Bluetooth, co wraz z Hi-Res audio gwarantuje świetne brzmienie.

Źródło: Anker, grafika promocyjna. - Jeden z najpopularniejszych głośników na Amazon jest teraz w bajecznej promocji. Soundcore Motion Plus to 30-watowy osiłek, który jakością dźwięku pogrąża nawet JBL - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: Anker, grafika promocyjna.

Sporo dodatkowych funkcji

Soundcore Motion+ posiada wbudowany equalizer, który można dostosować za pomocą dedykowanej aplikacji Soundcore. Umożliwia to personalizację dźwięku według własnych preferencji. Głośnik połączymy również w parę z drugim identycznym Motion+, co pozwala na stworzenie bardziej rozbudowanego systemu audio.

Kup dwa takie głośniki i uzyskaj fenomenalny dźwięk stereo.

Jednym z kluczowych atutów Soundcore Motion+ jest jego bateria. Producent deklaruje, że na jednym ładowaniu głośnik może działać do 12 godzin. W praktyce czas pracy może się różnić w zależności od głośności oraz rodzaju odtwarzanej muzyki, ale ogólnie rzecz biorąc, bateria o pojemności 6700 mAh sprawdzi się dobrze i pozwoli na długotrwałe korzystanie z urządzenia bez konieczności częstego ładowania. Moim zdaniem bez problemu sprawdzi się ono nawet na dłuższej imprezie.

Źródło: Anker, grafika promocyjna. - Jeden z najpopularniejszych głośników na Amazon jest teraz w bajecznej promocji. Soundcore Motion Plus to 30-watowy osiłek, który jakością dźwięku pogrąża nawet JBL - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: Anker, grafika promocyjna.

Rewelacyjna cena za głośnik wystarczający, by rozkręcić imprezę

Soundcore Motion+ to doskonały wybór dla osób szukających przenośnego głośnika o wysokiej jakości dźwięku i solidnym wykonaniu. Dzięki odporności na wodę, długiemu czasowi pracy na baterii oraz możliwości personalizacji dźwięku, głośnik ten sprawdzi się w różnych warunkach i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jego cena jest atrakcyjna, szczególnie w obecnej promocji w sklepie Amazon, gdzie kosztuje on 270 zł. To o połowę mniej niż konkurencyjny JBL Flip 6. Moim zdaniem to oferta, którą każdy powinien rozważyć. Jeśli nie wierzycie, poczytajcie opinie użytkowników. Na wspomnianej platformie jest ich już ponad 22 tys.

Być może potrzebujesz takiego głośnika jak Soundcore Motion+, kliknij i sprawdź promocję.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej