Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 czerwca 2024, 14:03

Asus Rog Ally jeszcze nie był tak tani. W tej promocji przenośny komputer wyposażony w Windows 11 stawia pod znakiem zapytania słuszność kupna Steam Decka

ASUS ROG Ally to prawdziwy fenomen w świecie przenośnych komputerów, który zaskakuje połączeniem mobilności z potężną wydajnością. W tej cenie ciężko przejść obok niego obojętnie, nawet fanom Steam Decka.

Źródło fot. ASUS
i

ROG Ally już na pierwszy rzut oka przyciąga wzrok swoją futurystyczną estetyką. Jest to urządzenie o solidnej konstrukcji, które dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, łączy w sobie trwałość z niewielką wagą. Handhelda doceni także każdy, kto często podróżuje pociągiem.

ASUS ROG Ally w świetnej promocji w sklepie Amazon.

Zagrajmy w grę

W sercu ASUS ROG Ally „bije” procesor AMD Ryzen Z1, wspierany przez grafikę RDNA 3. Pamięć RAM to 16 GB LPDDR5, umożliwiające płynną pracę wielozadaniową oraz obsługę wymagających tytułów. Ponadto handheld wyposażony został w błyskawiczny dysk SSD o pojemności 512 GB. Jest to przenośny PC, więc nie można od niego wymagać uruchamiania najnowszych produkcji w najwyższych ustawieniach graficznych, ale do nadrabiania starszych tytułów w trasie sprawdza się idealnie. Sam jestem ogromnym fanem przenośnego grania i wiem, że wówczas grafika schodzi na dalszy plan.

Źródło: ASUS, grafika promocyjna. - Asus Rog Ally jeszcze nie był tak tani. W tej promocji przenośny komputer wyposażony w Windows 11 stawia pod znakiem zapytanania słuszność kupna Steam Decka - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: ASUS, grafika promocyjna.

Soft przyjazny użytkownikowi

ASUS ROG Ally operuje na systemie Windows 11, otwierając przed użytkownikami drzwi do ogromnej biblioteki gier dostępnych na takich platformach, jak Steam, Epic Games Store czy Xbox Game Pass. ASUS wzbogacił doświadczenie o dedykowane oprogramowanie Armoury Crate, które pozwala na personalizację ustawień sprzętowych, monitorowanie parametrów pracy oraz zarządzanie kolekcją gier w sposób intuicyjny i przyjazny dla użytkownika.

Możesz zacząć przygodę z przenośnym graniem jednym kliknięciem.

Urządzenie oferuje tryb turbo, ale to opcja dla tych, którzy pragną maksymalizować możliwości sprzętu kosztem krótszego czasu działania na baterii. Akumulator to aspekt, który może nieco rozczarować – według internautów przy intensywnym graniu wytrzymuje on około 2 godz., chociaż producent chwali się, że przy oszczędnym użytkowaniu może działać nawet 6 godz. Na szczęście, funkcja szybkiego ładowania przez USB-C pozwala na ekspresowy powrót do zabawy.

Źródło: ASUS, grafika promocyjna. - Asus Rog Ally jeszcze nie był tak tani. W tej promocji przenośny komputer wyposażony w Windows 11 stawia pod znakiem zapytanania słuszność kupna Steam Decka - wiadomość - 2024-06-07
Źródło: ASUS, grafika promocyjna.

Takiej promocji jeszcze nie było

ASUS ROG Ally to urządzenie, które z pewnością zrobi wrażenie na każdym entuzjaście gier. Jego największe atuty to doskonała jakość obrazu, imponująca wydajność i ergonomiczny interfejs. Chociaż czas pracy na baterii może nieco zawodzić, Ally zdecydowanie zasługuje na uwagę jako przenośny sprzęt gamingowy. Szczególnie w tej promocji w niemieckim sklepie Amazon, w ramach której obecnie kosztuje po przeliczeniu 1518,39 zł (rabat naliczany jest pod sam koniec składania zamówienia). To nieziemska cena, której pewnie prędko nie zobaczymy ponownie. Ponadto stawia ona pod znakiem zapytania słuszność kupowania Steam Decka.

Kliknij i zobacz promocję na ASUS ROG Ally w sklepie Amazon.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Łukasz Michalak

Łukasz Michalak

Z GRYOnline związany od 2023 roku. Gracz od momentu, gdy brat przyniósł do domu coś, na co każdy wtedy mówił „Pegasus”, a co tak naprawdę było tylko bazarowym „famiklonem”. Jego pierwszy tekst w internecie ukazał się w 2011 roku na opuszczonej dawno stronie Gieromaniak. Wieczny student filologii angielskiej. Oprócz szeroko pojętego gamingu, interesuje się głównie science fiction i w mniejszym stopniu fantasy. Bardzo dobrze czuje się też otoczony technologią. Średnio raz na dwa tygodnie rozmyśla nad Imperium Rzymskim.

więcej