Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 stycznia 2021, 14:50

autor: aadamus

Jagged Alliance 2 i seria Two Worlds w Dollar Realms Bundle

W sklepie Fanatical trwa sprzedaż paczki Dollar Realms Bundle, w skład której wchodzą takie produkcje jak Gorky 17, Jagged Alliance 2, Enclave oraz seria Two Worlds.

W sklepie Fanatical do sprzedaży weszła paczka Dollar Realms Bundle, dzięki której za niewielką cenę możemy nabyć jedenaście klasycznych produkcji wydanych przez TopWare Interactive. W skład zestawu wchodzą następujące gry:

 1. Two Worlds: Epic Edition
 2. Two Worlds II: Velvet Edition
 3. Battle vs Chess
 4. Gorky 17
 5. Enclave
 6. Septerra Core
 7. KnightShift
 8. Jagged Alliance 2 – Wildfire + DLC Jagged Alliance 2 Classic
 9. World War II: Panzer Claws
 10. Earth 2150 Trilogy
 11. Earth 2140

Paczkę można nabyć za ok. 4,50 zł (cena zmienia się w zależności od kursu euro) jedynie przez ograniczony czas. Wszystkie tytuły otrzymamy w postaci kluczy Steam.

 1. Dollar Realms Bundle w Fanatical

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.