Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2015, 10:22

autor: Góral

Jade Empire: Edycja Specjalna za darmo na Originie

Na platformie cyfrowej dystrybucji Origin można za darmo pobrać słynną grę RPG akcji Jade Empire: Edycja Specjalna od studia BioWare.

Jade Empire: Edycja Specjalna to RPG akcji od twórców Mass Effect. - Jade Empire: Edycja Specjalna za darmo na Originie - wiadomość - 2015-12-02
Jade Empire: Edycja Specjalna to RPG akcji od twórców Mass Effect.

Firma Electronic Arts rozdaje za darmo kolejną grę w ramach specjalnego prezentu na Originie. Tym razem jest to Jade Empire: Edycja Specjalna – ciekawe zręcznościowe RPG od studia BioWare (twórcy Baldur's Gate, Dragon Age i Mass Effect), które pierwotnie zadebiutowało w 2005 roku na pierwszym Xboksie, a w późniejszym czasie trafiło na PC-ty. Produkcja została swego czasu bardzo ciepło przyjęta i choć nie jest to najbardziej zaawansowany role-play, to braki nadrabia wciągającą linią fabularną, dopracowanym systemem walki oraz doskonałym klimatem. Krótko pisząc, po Jade Empire zdecydowanie warto sięgnąć, o ile jakimś cudem nie zrobiliście tego wcześniej.

Przypominam, że w grze wcielamy się w młodego wojownika, który musi stawić czoła potężnemu złu. W tym celu przemierzymy fantastyczny świat nawiązujący do antycznych Chin i weźmiemy udział w niesamowitej przygodzie, w której pierwsze skrzypce grają sztuki walki. W produkcji brakuje tradycyjnego dla gier RPG systemu rozwoju. Podczas rozgrywki nie wyposażamy więc naszego bohatera w nowe zbroje i wyposażenie, ale zamiast tego rozwijamy kilka podstawowych cech oraz uczymy się nowych technik. Z czasem możemy także przybierać postać demona, dzięki czemu używamy innego wachlarzu ciosów. Rozgrywka broni się doskonale po dziś dzień.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Jade Empire: Edycja Specjalna

Jade Empire: Edycja Specjalna