Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2015, 10:54

autor: Entelarmer

Demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w grudniu

Firma Bandai Namco poinformowała o dacie premiery wersji demo bijatyki Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Gracze z Europy oraz Ameryki Północnej będą mogli pobrać wersję demonstracyjną na konsole Xbox One i PlayStation 4 od 17 grudnia.

Ostatni Naruto od studia CyberConnect2 ma być godnym pożegnaniem serii. - Demo Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 w grudniu - wiadomość - 2015-12-02
Ostatni Naruto od studia CyberConnect2 ma być godnym pożegnaniem serii.

Firma Bandai Namco ujawniła datę publikacji wersji demonstracyjnej Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, póki co dostępnej jedynie w Japonii. Demo będzie można pobrać na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One od 17 grudnia w krajach Ameryki Północnej oraz Europy. Pozwoli ono wziąć udział w walce pomiędzy Madarą Uchiha a Hashiramą Senju, w ramach potyczki z komputerowym przeciwnikiem. Jednocześnie twórcy udostępnili kolejny zwiastun, w którym ujawnili dodatkowe informacje na temat ostatniej odsłony serii bijatyk opartych na mandze Masashiego Kishimoto. Zaprezentowano chociażby system destrukcji otoczenia, a także niszczenia kostiumów przeciwników (choć nie podano, jak daleko będzie można się posunąć w obu przypadkach).

Same lokacje też będą miały wpływ na walkę, wliczając w to wykonywane techniki żywiołów czy też podpalenie naszych postaci – płomienie ugasimy poprzez szybkie poruszanie się, zanurzenie w wodzie czy… zmianę postaci. To spora nowość w serii, bo choć od dawna gracze mogli wybrać trzyosobową drużynę, to tylko jeden wojownik brał aktywny udział w walce. W UNS 4 będzie można zmieniać aktualnie walczącą postać na innego wybranego wcześniej zawodnika, przy czym nie będzie się dało tego robić co chwilę (zmiana na innego członka drużyny uruchomi odliczanie, w czasie którego „tagi” będą niedostępne).

Jeśli chodzi o tryb fabularny, to zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przeniesiemy się w czasy Czwartej Wojny Shinobi, a więc pod koniec wydarzeń znanych z mangi. Bynajmniej nie będzie to koniec, bowiem w grze pojawi się też tryb przygody, w ramach którego gracze wcielający się w Naruto wraz z dwójką wybranych towarzyszy będą mogli swobodnie zwiedzać świat gry i wykonywać misje. Nie zabraknie też wyzwań sieciowych oraz sporych możliwości zmiany wyglądu postaci. Wszystko to i wiele więcej otrzymamy wraz z premierą pełnej wersji ostatniej bijatyki z Naruto w tytule, która zadebiutuje na PC oraz wyżej wymienionych konsolach na początku lutego 2016 roku. Poniżej znajdziecie najnowsze screeny udostępnione przez twórców.