Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2022, 16:10

Kolejne miliony sprzedanych kopii na koncie It Takes Two

Studio Hazelight pochwaliło się kolejnym istotnym kamieniem milowym, jaki udało się osiągnąć jego grze It Takes Two. Otóż tytuł ten rozszedł się już w przeszło pięciu milionach egzemplarzy.

It Takes Two od studia Hazelight święci tryumfy nie tylko artystyczne. Również pod względem sprzedaży radzi sobie doskonale. Jak podali twórcy tej gry na Twitterze, ostatnio udało jej się przebić kolejną istotną barierę, jeśli chodzi o sprzedaż. Otóż do graczy trafiło przeszło pięć milionów sztuk tytułu. A nie minął jeszcze nawet rok od jego premiery.

Warto przypomnieć, że gdy ostatnio meldowaliśmy o sprzedaży It Takes Two, to przekraczała ona barierę dwóch milionów kopii. Oznacza to, że w nieco ponad pół roku rozeszło się przeszło trzy miliony egzemplarzy.

W opublikowanym na Twitterze komunikacie przedstawiciele Hazelight Studios przyznali, że cała ekipa jest absolutnie oszołomiona tym sukcesem i stopniem, w jakim odbiorcy polubili ich najnowszą pozycję.

Kolejne miliony sprzedanych kopii na koncie It Takes Two - ilustracja #1

Dzięki tak ogromnej popularności marka It Takes Two otrzymała okazję wyjścia poza ramy medium gier wideo. Otóż jak dowiedzieliśmy się pod koniec ubiegłego miesiąca, powstanie film na podstawie przygód Cody’ego i May, za który odpowiadać ma studio dj2 Entertainment. Nieco więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona studia Hazelight
  2. Recenzja gry It Takes Two - nowy król kooperacji... ze słabą fabułą