Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2022, 16:26

Rockstar potwierdza, że GTA 6 jest w drodze

Ogłaszając datę premiery next-genowej wersji GTA 5, Rockstar Games potwierdziło, że kolejna odsłona serii znajduje się w produkcji. Kolejne informacje na jej temat mają pojawić się, gdy studio „będzie gotowe”.

Razem z informacją o konkretnej dacie premiery next-genowej wersji GTA V Rockstar Games po raz pierwszy w historii wspomniało o kolejnej odsłonie serii. GTA VI – bo chyba można założyć, że taki tytuł będzie nosiła owa gra – ma znajdować się w aktywnej produkcji. „Gwiazdy rocka” zamierzają przybliżyć więcej informacji na jej temat, „gdy będą gotowe”, i zachęcają do śledzenia swoich mediów społecznościowych.

Tym samym niejako potwierdziły się plotki i przecieki, o których mogliście przeczytać na GRYOnline.pl – nierzadko wzbudzały one ogromną ekscytację wśród społeczności, lecz odpowiedzią na nie ze strony Rockstara było zwykle milczenie. Aż do dziś. Miejmy więc nadzieję, że deweloperzy sprostają oczekiwaniom fanów i – jak sami napisali – znów „wykroczą poza to, czego dokonali wcześniej”.

Rockstar potwierdza, że GTA 6 jest w drodze - ilustracja #1
Źródło: Rockstar Games.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej