Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2022, 16:26

Rockstar potwierdza, że GTA 6 jest w drodze

Ogłaszając datę premiery next-genowej wersji GTA 5, Rockstar Games potwierdziło, że kolejna odsłona serii znajduje się w produkcji. Kolejne informacje na jej temat mają pojawić się, gdy studio „będzie gotowe”.

Razem z informacją o konkretnej dacie premiery next-genowej wersji GTA V Rockstar Games po raz pierwszy w historii wspomniało o kolejnej odsłonie serii. GTA VI – bo chyba można założyć, że taki tytuł będzie nosiła owa gra – ma znajdować się w aktywnej produkcji. „Gwiazdy rocka” zamierzają przybliżyć więcej informacji na jej temat, „gdy będą gotowe”, i zachęcają do śledzenia swoich mediów społecznościowych.

Tym samym niejako potwierdziły się plotki i przecieki, o których mogliście przeczytać na GRYOnline.pl – nierzadko wzbudzały one ogromną ekscytację wśród społeczności, lecz odpowiedzią na nie ze strony Rockstara było zwykle milczenie. Aż do dziś. Miejmy więc nadzieję, że deweloperzy sprostają oczekiwaniom fanów i – jak sami napisali – znów „wykroczą poza to, czego dokonali wcześniej”.

Rockstar potwierdza, że GTA 6 jest w drodze - ilustracja #1
Źródło: Rockstar Games.