Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2014, 09:08

autor: Orbech

inFamous: Second Son - efektowny sandbox studia Sucker Punch ozłocony

Brian Fleming, współzałożyciel studia Sucker Punch Productions poinformował, że prace nad inFamous: Second Son zostały oficjalnie zakończone. Gra osiągnęła złoty status i została wysłana do tłoczni, co oznacza, że tytuł powinien być gotowy na 21 marca.

inFamous: Second Son osiągnął złoty status, więc pozostało nam już tylko odliczać dni do premiery. - inFamous: Second Son - efektowny sandbox studia Sucker Punch ozłocony - wiadomość - 2014-02-26
inFamous: Second Son osiągnął złoty status, więc pozostało nam już tylko odliczać dni do premiery.

Deweloperzy ze studia Sucker Punch ogłosili, że inFamous: Second Son osiągnął złoty status i trafił do tłoczni. Poinformował o tym Brian Fleming, współzałożyciel firmy i producent gry, na swoim oficjalnym twitterze. inFamous: Second Son zadebiutuje 21 marca i będzie tytułem ekskluzywnym, przeznaczonym tylko na konsolę PlayStation 4. Wygląda na to, że wszystkie tryby zostały wprawione w ruch i teraz chyba tylko apokalipsa mogłaby sprawić, by najnowsza gra z serii inFamous nie trafiła do nas na czas.

inFamous: Second Son to trzecia odsłona sandboksowego cyklu ze stajni studia Sucker Punch. W grze wcielimy się w Delsina Rowe’a, który sprawuje kontrolę np. nad żywiołem ognia. Chłopak będzie ścigany przez rządową organizację zwalczającą osoby z nadprzyrodzonymi mocami. Zgodnie z polityką koncernu Sony odnośnie tytułów ekskluzywnych, w Polsce gra zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej. inFamous: Second Son można zamawiać przedpremierowo – tutaj opisaliśmy zawartość edycji specjalnej i kolekconerskiej. Rzućcie jeszcze okiem na naszą porównywarkę, gdzie znajdziecie najlepsze oferty cenowe.

inFamous: Second Son będzie bardzo ważną produkcją i wielką szansą dla PlayStation 4, ponieważ powstaje wyłącznie na tę konsolę i ma pokazać pełnię jej mocy. Jeżeli gra okaże się dużym hitem, być może przekona wielu graczy do zakupu PS4. Na filmach z rozgrywki najnowsza odsłona cyklu wygląda bardzo obiecująco i może nieźle namieszać w branży w tym roku.