Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2013, 19:25

autor: Ender

inFamous: Second Son – zawartość edycji kolekcjonerskich oraz zapowiedź pierwszego fabularnego DLC

Sony oraz studio Sucker Punch przedstawiły zawartość dwóch specjalnych edycji gry inFamous: Second Son, które trafią na półki europejskich sklepów w lutym przyszłego roku. Wraz z tą informacją zapowiedziano także ekskluzywne fabularne DLC, dostępne dla kupujących oba zestawy.

Do lutowej debiutu inFamous Second Son, trzeciej część serii sandboksowych gier akcji, pozwalających nam wcielić się w posiadającego nadludzkie moce bohatera, zostało jeszcze kilka miesięcy. Mimo to, twórcy ujawniają w tej chwili zawartość specjalnych edycji gry, zapowiadając także przy tym...pierwszy fabularny zestaw DLC. Jak dowiedzieliśmy się dzięki wpisowi na oficjalnym blogu PlayStation, w dniu europejskiej premiery na graczy czekać będą dwa zestawy kolekcjonerskie tytułu, oferujące bonusową cyfrową zawartość oraz rożnego rodzaju gadżety.

Edycja Specjalna inFamous: Second Son

Edycja specjalna gry zapakowana zostanie w unikalne pudełko. W jego środku, poza płytą, znajdziemy czapkę Delsina Rowe'a, głównego bohatera produkcji oraz kod, pozwalający na ściągnięcie specjalnego scenariusza Cole’s Legacy (pol. Dziedzictwo Cole'a). Wedle zapowiedzi deweloperów, fabularne DLC nie będzie dostępne normalnie w sprzedaży w dniu debiutu Second Son i zawierać ma szereg misji, przybliżających wydarzenia, które rozegrały się pomiędzy zakończeniem drugiej a początkiem trzeciej części cyklu. Niestety, na razie to wszystkie szczegóły jakie poznaliśmy na temat tego dodatku. Tajemnicą pozostaje więc długość rozgrywki, a także to, czy zobaczymy w nim jakieś znajome twarze z poprzednich części serii.

Edycja Specjalna zawiera:

 1. Pudełko na zestaw
 2. Czapkę głównego bohatera
 3. Kod pozwalający pobrać ekskluzywne DLC Cole’s Legacy

inFamous: Second Son – zawartość edycji kolekcjoneskich oraz zapowiedź pierwszego fabularnego DLC - ilustracja #1

Edycja Kolekcjonerska inFamous: Second Son

Edycja kolekcjonerska gry, poza specjalnym pudełkiem, zawiera także dżinsowy pokrowiec w kształcie koszuli, w który zostanie zapakowana. Poza czapką, którą znajdziemy w specjalnym wydaniu, w komplecie znajdują się także tematyczne przypinki, okolicznościowa moneta i otwieracz do butelek. Cyfrowe bonusy to kod na DLC Cole’s Legacy, a także nowa kurtka dla bohatera (Legendary Vest).

Edycja Kolekcjonerska zawiera:

 1. Specjalne pudełko
 2. Dżinsowy pokrowiec na zestaw
 3. Czapkę głównego bohatera
 4. Okolicznościowa moneta
 5. Tematyczne przypinki
 6. Otwieracz do butelek
 7. Kod pozwalający pobrać ekskluzywne DLC Cole’s Legacy
 8. Kod pozwalający pobrać DLC Legendary Vest
Edycja Kolekcjonerska - zawartość - inFamous: Second Son – zawartość edycji kolekcjoneskich oraz zapowiedź pierwszego fabularnego DLC - wiadomość - 2013-10-17
Edycja Kolekcjonerska - zawartość

Sugerowana cena obu kompletów nie jest jeszcze znana. Niektóre sklepy w USA oferują Cole’s Legacy jako bonus dla osób, które złożą zamówienia przedpremierowe. Podobne promocje mogą pojawić się również na Starym Kontynencie.

inFAMOUS: Second Son będzie jednym z pierwszych znaczących tytułów ekskluzywnych na konsolę PlayStation 4. Za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Sucker Punch. Gra kontynuuje wątki rozpoczęte w dwóch pierwszych częściach serii, umiejscawiając tym razem akcję w realnie istniejącym mieście (Seattle), kontrolowanym przez opresyjną organizację federalną, polującą na ludzi z niezwykłymi zdolnościami.

 1. Oficjalna strona internetowa studia Sucker Punch
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

inFamous: Second Son

inFamous: Second Son