Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release IMGN.pro Press Release 8 kwietnia 2014, 17:37

IMGN.PRO nawiązuje współpracę z twórcami The Red Solstice

The Red Solstice to osadzona w realiach science-fiction gra multiplayer / co-op, inspirowana kultowymi seriami takimi jak StarCraft oraz Dawn of War.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

IMGN.PRO ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy z chorwackim, niezależnym studiem deweloperskim Ironward, pracującym obecnie nad The Red Solstice – taktyczną grą multiplayer / co-op osadzoną w realiach science fiction.

Kooperacja będzie się opierać na zasadach agencji biznesowej, oznacza to organizację dystrybucji tytułu, poprzez pozyskiwanie fizycznych jak i cyfrowych kanałów dystrybucyjnych na terenie UE, w imieniu dewelopera.

Warto dodać, że aktualnie trwa zbiórka funduszy na rozbudowany tryb singleplayer gry w serwisie Kickstarter.

Hrvoje Horvatek z Ironward - „The Red Solstice to gra która powstaje z prawdziwej miłości i pasji, możemy powiedzieć, że to nasze intelektualne dziecko – gameplay jest głęboko zakorzeniony w klasykach SF takich jak Syndicate Wars i Dawn of War. Inspirację dla klimatu i atmosfery stanowią dla nasz nasze ulubione filmy, z serią Alien na czele.”

IMGN.PRO nawiązuje współpracę z twórcami The Red Solstice - ilustracja #1

Łukasz Kubiak z IMGN.PRO - „The Red Solstice zwróciło moją uwagę już jakiś czas temu. Spoglądając z perspektywy gracza oraz fana gatunku, ten tytuł uosabia kombinację wszystkich elementów gwarantujących fascynującą rozgrywkę w wiele osób, jak i samemu. Zespół Ironward to ludzie podchodzący do swojej pracy z wielką pasją i poświęceniem, dlatego cieszymy się, że możemy ich wspomóc swoim doświadczeniem oraz kontaktami”

The Red Solstice to osadzona w realiach science-fiction gra multiplayer / co-op, inspirowana kultowymi seriami takimi jak StarCraft oraz Dawn of War.

W grze wcielamy się w postać kosmicznego marines, reprezentującego jedną z 8 klas postaci a naszym celem jest odkrycie losów ziemskich kolonistów zamieszkujących Marsa dotkniętego przez zjawisko zwane Czerwonym Przesileniem.

Aktualnie trwa zbiórka w serwisie Kickstarter, która ma umożliwić twórcom nadanie grze finalnego kształtu wraz z rozbudowaną kampanią singleplayer.

Ironward to chorwacki, niezależny zespół deweloperów.

Przed zorganizowaniem się we własne studio, pięć lat temu, jego członkowie pracowali przy wielu innych niezależnych projektach prowadzonych przez inne uznane studia.

IMGN.PRO to niezależna, polska firma, z siedzibą w Bielsku-Białej, za którą stoi zespół z ponad 8-letnim doświadczeniem w globalnej branży gier komputerowych. Na dotychczasową działalność IMGN.PRO składa się:

  1. Niezależna działalność wydawnicza oraz dystrybucyjna
  2. Outsourcing usług biznesowych dla niezależnych deweloperów
  3. Obsługa licencyjna oraz inne usługi B2B
  4. Produkcja fizycznych nośników, edycji kolekcjonerskich oraz specjalnych dóbr na potrzeby branży gier komputerowych

The Red Solstice na Kickstarter:

https://www.kickstarter.com/projects/947226117/the-red-solstice

Oficjalna strona The Red Solstice:

http://www.theredsolstice.com/

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Red Solstice

The Red Solstice