Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 czerwca 2018, 13:42

Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie

Studio Darkflow Software udostępniło bezpłatnie swoją nową produkcję, czyli znajdujące się we wczesnym dostępie battle royale o tytule Cuisine Royale. Grę można dodać do swojej biblioteki za darmo do 25 czerwca.

Szał związany z zakończonymi niedawno targami E3 to nie powód, by odmówić sobie wzbogacenia biblioteki gier o kolejny darmowy tytuł. Studio Darkflow Software, twórcy sieciowej drugowojennej strzelanki Enlisted, udostępnili bezpłatnie swoje kolejne dzieło – Cuisine Royale. Ta humorystyczna wariacja na temat szalenie popularnego ostatnimi czasy gatunku battle royale na razie znajduje się w fazie wczesnego dostępu i o ile normalnie trzeba będzie za nią zapłacić, tak teraz – aż do 25 czerwca – można ją dodać do swojej biblioteki na Steamie za darmo.

  1. Gra Cuisine Royale w serwisie Steam
Zabić kogoś patelnią w PlayerUnknown’s Battlegrounds nie jest łatwo. W Cuisine Royale będziecie mieli ku temu zdecydowanie więcej okazji. - Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-06-17
Zabić kogoś patelnią w PlayerUnknown’s Battlegrounds nie jest łatwo. W Cuisine Royale będziecie mieli ku temu zdecydowanie więcej okazji.
Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie - ilustracja #2

Co ciekawe, Cuisine Royale zaczynało swoją karierę jako prześmiewcze wydarzenie w grze Enlisted. Twórcy stworzyli je w ramach żartu na tegoroczne Prima Aprilis, jednak wielu osobom cała idea bardzo się spodobała… toteż deweloperzy postanowili przerobić ją na osobną produkcję, która wczoraj zadebiutowała w fazie wczesnego dostępu.

Czym w ogóle jest Cuisine Royale? W podstawowych założeniach to klasyczne battle royale, w którym gracze (maksymalnie 30 na rozgrywkę) zmagają się ze sobą na nieustannie zmniejszającej się mapie aż do momentu, w którym przy życiu pozostanie tylko jeden z nich. Darkflow Software dodaje do tej formuły sporo humoru, związanego przede wszystkim z dostępnym ekwipunkiem – zamiast kamizelek kuloodpornych i hełmów uczestnicy przywdziewają więc na głowy gustowne garnki i durszlaki, korzystają z woków w miejsce tradycyjnego pancerza, a sporą część arsenału stanowią patelnie i noże kuchenne. Do tego wszystkiego dochodzą ciekawe bonusy – znalezione na polu bitwy okulary zwiększają celność, a zapalone cygaro w ustach zamienia naszego awatara w prawdziwego twardziela. Do tego twórcy chwalą się najuczciwszym systemem lootboksów, w którym każda skrzynka jest darmowa, a jej zawartość – odpowiednio oznakowana, oraz szykowną bielizną dla postaci. Jeśli jesteście zaintrygowani tymi obietnicami, lepszej okazji do sprawdzenia Cuisine Royale za darmo nie będzie.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Darkflow Software